پرسپولیس نیوز : پول به بازیکنان استقلال نرسید تا آنها بازهم دست به اعتصاب بزنند.

 در حالی که قرار بود آبی پوشان تهرانی از ساعت 12 امروز در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی تمرین کنند اما به دلیل واریز نشدن پول به حساب آنها از طرف باشگاه استقلال، آنها برای سومین بار در این مدت دست به اعتصاب زدند.

باشگاه به جای پول پک هایی به آنها داده که در آنها شامپو و صابون و وسایل بهداشتی گذشته بودند.

بازیکنان به هنگام تحویل گرفتن پک های خود، با شوخی از وضعیت موجود اعلام نارضایتی می کردند و به کنایه می گفتند داخل این پک ها پر پول است و یا اینکه پول این پک از قراردادشان کم می شود.

محمد خرمگاه با بزرگان تیم از جمله رحمتی و حیدری صحبت کرد و از آنها خواست تا فعلا مجموعه آزادی را ترک نکنند.

پس از صحبت خرمگاه، مهدی رحمتی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها برای تمرین کردن یا نکردن مشورت کرد و در نهایت تصمیم بر این شد که آنها تمرین نکنند. پس از این بازیکنان یک به یک مجموعه ورزشی آزادی را ترک کردند.

گفتنی است علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در تمرین امروز این تیم غایب بود و به جای او محمد خرمگاه و علی چینی حاضر شده بودند.

 

تمرین امروز استقلال قرار است بدون حضور هواداران در کمپ ناصر حجازی برگزار شود، با حاشیه های عجیبی همراه بود. قبل از شروع تمرین بازیکنان این تیم در رختکن همگی با هم شعار «جهانیان حیا کن، استقلال را رها کن» را می‌دادند.

این شعارها چه به شوخی و چه به جدی طوری بود که صدای آنها بیرون از رختکن هم می‌آمد. بعد از آن بازیکنان استقلال به بیرون از رختکن آمدند و هدایا و عیدی که باشگاه برایشان در نظر گرفته بود، همچنان که تحویل می‌گرفتند به عدم پرداخت مطالباتشان اعتراض داشتند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)