پرسپولیس نیوز :  رامین رضاییان به دلیل مصدومیت موفق نشد در مراسم رونمایی آرامگاه کاپیتان سابق پرسپولیس حاضر شود.

مدافع ملی پوش پرسپولیس در پایان دیدار برابر فولاد از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد و به همین منظور موفق نشد دیگر هم تیمی هایش را در سفر به کپورچال همراهی کند.

رضاییان در این باره به خبرنگار ما گفت: در جریان بازی با فولاد ضربه سختی به کمرم وارد شد و علیرغم ورم ناشی از آن تا پایان بازی در زمین حاضر شدم. من هم قرار بود طبق برنامه و هماهنگی با دیگر بازیکنان در این سفر به کپورچال و حضور در کنار خانواده نوروزی حضور پیدا کنم اما به دلیل این مصدومیت نتوانستم و واقعا شرمنده خانواده نوروزی هستم.

وی ادامه داد: دکتر تیم کاملا در جریان مصدومیت من است و به هیچ وجه قادر به رانندگی نیستم و به همین منظور نتوانستم در این مراسم بروم. جا دارد از خانواده نوروزی عذرخواهی کنم و بار دیگر برای آنها طلب صبر داشته باشم. مطمئنا در اولین فرصت در کپورچال حضور پیدا می کنم. در نهایت این مساله نه تنها آرزوی من، بلکه تمام بازیکنان و هواداران است که در پایان لیگ با جام قهرمانی در کنار مقبره هادی نوروزی حضور یابیم.

 

 مراسم افتتاح آرامگاه هادی نوروزی که به شکل زیبایی طراحی و ساخته شده است، از روزها قبل اطلاع‌رسانی شده بود و انتظار می‌رفت مسئولان ارشد استان مازندران و ورزش کشور در این مراسم حضور یابند اما اینگونه نشد و به جز تعدادی مسئول شهرستانی خبری از مسئولان استانی و کشوری نبود.

ابراهیم عرب فیروزجایی رئیس شورای شهرستان بابل در این مراسم گفت: هادی نوروزی همیشه در قلب مردم کشورمان است.

وی افزود: درود بر همت همه کسانی که در شهرستان بابل این مراسم را برگزار کردند؛ امیدواریم بتوانیم این مرام پهلوانی برای همه ورزشکاران الگو باشد.

مصطفی منصف دبیر برگزاری این مراسم نیز در سخنانی با اشاره به اینکه اگر امثال مرام و اخلاق هادی نوروزی و سیروس قایقران در جامعه پررنگ شود بسیاری از مشکلات فوتبال ما رفع می‌شود، عنوان کرد: برای ساخت این آرامگاه سه ماه زمان صرف شد و دوستان زیادی در این امر مشارکت کردند.

وی با اعلام اینکه این پروژه مدیون کمک‌های نقدی حسین هدایتی است، افزود: کمک‌های دیگری نیز از جمع‌آوری شد که مجموعا 58 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شد.

در این مراسم مریم حیدرزاده – شاعر روشندل – برای هادی نوروزی شعرخوانی کرد.

نکته جالب توجه در این مراسم، حضور دو کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه شهرستان بابل بود که موجب دلخوری دوستداران هادی نوروزی شد.

تعدادی از دوستداران هادی نوروزی از تهران برای شرکت در این مراسم حاضر شده بودند.

محمود نوروزی برادر هادی نوروزی نیز در حاشیه این مراسم  گفت: مراسم آنگونه که دلمان می‌خواست برگزار نشد اما هدف ما نشان دادن منش پهلوانی هادی بود که او را به عنوان یک ورزشکار دارای اخلاق خوب معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه جز اخلاق و منش و مردانگی چیز دیگر جایگاهی ندارد، گفت: این موضوعات تا ابد جاودان خواهد ماند.

برادر هادی نوروزی همچنین در رابطه با احداث این مقبره خاطرنشان کرد: بیش از 80 درصد هزینه ها را حسین هدایتی – مدیرعامل استیل آذین – متقبل شدند و مابقی را از طریق کمک‌های مردمی و چند تن از مسئولین دریافت کردیم.

وی در پایان گفت: فقط می‌خواهیم یاد و نام هادی نوروزی به دلیل انسان بودنش تا ابد زنده باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)