پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دست‌های پشت پرده در تیم پرهوادار پرسپولیس تصمیم‌گیرنده هستند و امیدوارم مسئولان ورزش به این موضوع به صورت جدی ورود کنند.

ضیا عربشاهی در خصوص برگزاری اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در ترکیه گفت: این وظیفه مدیران است که بیایند و بگویند که این اردو از نظر فنی چه فایده ای برای پرسپولیس داشت. بیشتر جلسات تمرینی که لغو شد و دیدار دوستانه ای هم در این اردو برگزار نشد.

وی افزود: در این شرایط اقتصادی و شرایط ارزی، برگزاری اردوی خارج از کشور نباید در اولویت باشد. اگر قرار به برگزاری اردو در خارج از کشور است حداقل مدیران باشگاه باید به فکر منافع تیم هم باشند نه اینکه ما هر وقت اخبار را دنبال کردیم تمرینات و بازی های دوستانه به خاطر شرایط آب و هوایی نامساعد لغو شده بود.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: در ایران بهترین کمپ های تمرینی را در اختیار داریم و مربیان می توانند در هر شرایط آب و هوایی که علاقه دارند اردو خود را برگزار کنند. برایم جالب است که چرا باشگاه های ما به جای برگزاری اردو در داخل کشور به سراغ کمپ های درجه سه کشور های خارجی می روند.

عربشاهی اضافه کرد: آقایان بیایند و توضیح دهند که فایده این اردو چیست؟ در شرایط بدنسازی مهم ترین مساله برگزاری تمرینات منظم و بازی های تدارکاتی است و جالب است که پرسپولیس در این اردو تمرین منظم و بازی تدارکاتی نداشته است.

وی تاکید کرد: شیوه مدیریت و رفتار مدیرعامل باشگاه بزرگ و پرهوادار پرسپولیس صحیح نیست و به اعتقاد من او باید پاسخگوی هواداران باشد. به اعتقاد من دست های پشت پرده نقش اصلی را در تصمیم گیری های پرسپولیس دارند.

عربشاهی گفت: هواداران و پیشکسوتان دلشان بیش از هرکسی برای این تیم می سوزد. یکی از سئوال های بسیار مهم و ناراحت کننده ای که ذهن من را مشغول کرده این است که چرا بازیکن با کیفیتی مانند سروش رفیعی باید در لیست مازاد قرار گیرد اما فرشاد احمدزاده باید مجدد به پرسپولیس بازگردد.

وی ادامه داد: امیدوارم روزی نظارت روی تیم های پرهوادار بیشتر شود تا مدیران عامل هرکار نادرستی که دلشان می خواهد انجام ندهند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شرایط چندان خوبی را در باشگاه شاهد نیستیم و با این وضع مدیریت، کار بسیار سختی را پیش می کنم. در حال حاضر چندین ماه است که هیچ پولی خرج تیم های پایه باشگاه نشده است و باید هر چه زودتر فکری به حال مدیریت پرسپولیس شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)