پرسپولیس نیوز: استعفا یا برکناری محمدحسن انصاری فرد که نیمه های شب گذشته رسانه ای شد حالا انتقادهای تندی از سوی پیشکسوتان باشگاه نسبت به وزیر و هیات مدیره برانگیخته است.

ضیا عربشاهی بازیکن سابق پرسپولیس و همبازی قدیمی محمدحسن انصاری فرد در پاسخ به این اتفاق گفت:” نمی دانم مگر می شود هیات مدیره بدون حضور مدیرعامل تشکیل جلسه بدهد. انگار داریم به دوره آخرالزمان می رسیم وهمه چیز خوفناک شده است. هیات مدیره تشکیل جلسه می دهد و بدون حضور مدیرعامل تصمیم می گیرد.”

هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی درباره همبازی سابقش گفت:” آقای انصاری فرد دوازده سال پیش مدیرعامل پرسپولیس بود و عملکرد قابل قبولی هم داشت. اتفاقا در روزی که آقای دکتر سلطانی فر به وزارت رسید من ، محمدحسن انصاری فرد و چند تا از پیشکسوتان دیگر با ایشان دیدار کردیم. در همان جلسه به ایشان گفتیم مدیران ما نباید قهرمان های ملی را فراموش کنند. انصاری فرد یک قهرمان ملی است؛ او سال های سال برای پرسپولیس و تیم ملی کشورش بازی کرده و افتخار آورده است. من می گویم او یکی از مدیران فوتبالی و کاربلد است که دوازده سال پیش خودش را ثابت کرده است.”

او افزود:” انصاری فرد در واقع به خانه خودش آمد و باشگاه را با انبوهی از بدهی از مدیران قبلی تحویل گرفت؛ مدیرانی که معلوم نشد پول های لیگ قهرمانان آسیا و اسپانسر را چکار کرده اند. آن ها پول یک مربی که برای تیم زحمت کشیده، هفت قهرمانی آورده و ۴۰ میلیون ایرانی را خوشحال کرده است ندادند و برانکو را مجبور کردند برخلاف میل باطنی اش از پرسپولیس شکایت کند. من می دانم برانکو ایران را به اندازه کرواسی کشورش دوست دارد. آنقدر به او دروغ گفتند تا عصبانی اش کردند.”

عربشاهی همچنین گفت:” آقای عرب از کجا آمد مدیرعامل شد. چرا گرشاسبی را که یک مدیرفوتبالی موفق بود را برداشتند. من عرب را از چهل سال پیش می شناختم و آرزویش بود که کنار ما عکس بگیرد آن وقت او می شود مدیرعامل پرسپولیس و به برانکو دروغ می گوید که پول در چمدان است یا می گوید پول را به بازیکنان دادم در حالی که بازیکنان هم پولی نگرفتند. پس اینهمه پول کجا رفته است؟ آقای عرب ۵۰۰ هزار دلار به جونیور که یک ریال هم نمی ارزید داد.”

او افزود:”آقای وزیر ، محمد حسن انصاری فرد بعد از گرشاسبی تنها مدیرعاملی بود که ورزشی بود و کارنامه قابل قبولی هم داشت. هواداران هم دوستش داشتند و پیشکسوتان هم حامی او بودند. این تنها سالی بود که تمام ارکان باشگاه پرسپولیسی های واقعی بودند و انصاری فرد با این حجم از بدهی ها ایستاد و کار کرد. من به آقایان هیات مدیره می گویم چرا خود شما نمی روید با اینهمه اتفاقاتی که افتاده است.”

شماره ۱۴ پرسپولیس در تیم طلایی دهه شصت در ادامه با اشاره به حضور رسول زاده در هیات مدیره پرسپولیس گفت:” آقای وزیر رسول زاده از کجا آمده است؟ آقای هاشمی و آقای رغبتی کجای فوتبال بوده اند؟ آقای نبی فوتبالیست بوده و از خود ما است. اما این آقایان در فوتبال نبوده اند.” او در ارتباط با اینکه گفته می شود انصاری فرد به خاطر بدهی های استوکس و برانکو و مشکلاتی که ممکن است برای باشگاه پیش بیاید استعفا داده گفت:” نه اصلا ، انصاری فرد از بار مسئولیت شانه خالی نکرده و فرار نمی کند. متاسفانه آقایانی که پول ها را قبل از این خرج کرده اند نمی آیند توضیح بدهند که این پول ها چه شدند؟”

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)