پرسپولیس نیوز: ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی تیم نتیجه می‌گیرد طبیعی است که سعی کنند برای ما حاشیه به وجود بیاورند.

ایرج عرب در فاصله چند ساعت مانده به آغاز دیدار سپاهان – پرسپولیس در مرحله نیمه ‌نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور گفت: با توجه به حساسیت بالای بازی زودتر به اصفهان آمدیم و در چندین جلسه در مورد بازی از جمله جلسه شورای تأمین شرکت کردیم و هماهنگی‌های مختلفی را در حوزه کاری داشتیم تا بازی در شرایط خوبی برگزار شود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود چمن ورزشگاه نقش جهان بلند است، یادآور شد: اتفاقاً با توجه به همین مسئله نماینده باشگاه را به ورزشگاه فرستادیم و بعد از بازدید از آنجا و هماهنگی‌های انجام شده باید بگویم مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با حواشی که راجع به مذاکرات برانکو با برخی باشگاه‌ها مطرح شده است نیز یاد آور شد: تیمی که نتیجه می‌گیرد همیشه حواشی زیادی اطراف آن به وجود می‌آید. این امر طبیعی است، اگرچه خیلی از این حواشی هم طبیعی نیست. ما به این مسائل توجه نکرده و همیشه باشگاه به دنبال این بوده است که به حواشی نپردازد.

عرب در خاتمه تصریح کرد: البته ما همیشه از حقوق باشگاه به بهترین شکل دفاع کرده‌ایم. در کنار اینکه به حواشی دامن نمی‌زنیم سعی می‌کنیم مصاحبه‌ها نیز در راستای آرام کردن اوضاع و ایجاد آرامش در تیم باشد. این آرامشی هم که امروز در مجموعه باشگاه وجود دارد به خاطر همین نوع مدیریت است که به هیچ‌کس اجازه ندادیم برای تیم حاشیه به وجود بیاورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)