پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بحث حضور برانکو در تیم ملی مطرح نیست و ما تایید نمی‌کنیم.

ایرج عرب پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت: بعد از بازی دربی بازی بسیار مهمی برای ما و نتیجه آن هم خیلی مهم بود. خداراشکر نتیجه خوبی گرفتیم و از این موضوع خوشحالیم.

وی درباره تمدید قرارداد برانکو و شایعاتی که برای حضور او در تیم ملی مطرح می‌شود، عنوان کرد: شب گذشته با برانکو جلسه داشتیم و چنین موضوعی نه مطرح است و نه ما تایید می‌کنیم.

عرب درباره پرداخت مطالبات برانکو گفت: مطالباتی از فیفا داریم و نامه‌ای زدیم و گفتیم حدود ۶۰۰ هزار دلار به حساب آقای برانکو بریزند. پلن دو هم داریم و اگر این موضوع اتفاق نیفتد از فدراسیون فوتبال خواهش می‌کنیم که این موضوع را پیگیری کند چون باشگاه‌ها با فیفا ارتباط مستقیم ندارند و این پول چند وقتی هست که مانده است. بخش کوچکی از آن پول به دو بازیکن که شکایت کرده و طلبکار بودند پرداخت شده و بخش دیگری هم به آقای برانکو پرداخت خواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد هم پول ما از فیفا وصول می‌شود و هم اینکه دیگر نیازی نیست که ما ریال را به ارز تبدیل کنیم تا به برانکو بدهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع که ممکن است بازیکنان دیگری بابت مطالبات‌شان از باشگاه شکایت کنند؟ گفت: بخشی از مطالبات را پرداخت کردیم و بخشی از آن را توافق کردیم و قسط‌بندی شده است. این طور نیست که همه مطالبات پرداخت شده باشد و بخشی هم قسط‌بندی شده و انشالله مشکلی بابت این موضوع نداریم.

عرب درباره مالکیت ساختمان باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: از نظر ما پول این ساختمان پرداخت شده است، باید این موضوع کارشناسی شود که چه میزان از پول ساختمان باشگاه پرداخت شده است. بخشی از اسناد در فدراسیون فوتبال است آن موقع به خاطر اینکه طلبکار‌ها ساختمان را نگیرند به نام فدراسیون زده شده است. اعتقاد داریم که ساختمان برای باشگاه است. مالکیت ساختمان که احراز شود در خصوصی‌سازی در نظر می‌گیرند. اگر مالکیتش برای ما باشد جزو اموال ما محسوب خواهد شد.

وی درباره بحث خصوصی‌سازی باشگاه گفت: از اقدامات اخیر اطلاعی ندارم چون سازمان خصوصی‌سازی بررسی‌های خودشان را انجام می‌دهد و جلسه‌ جدیدی با ما انجام نشده که اطلاع جدیدی از این امر داشته باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)