پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید برای میزبانی از الاهلی عربستان در دوبی این باشگاه ۱۰ برابر بیشتر نسبت به میزبانی در تهران هزینه کرده است.

ایرج عرب درباره جلسه روز گذشته (شنبه) هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در این جلسه درباره مباحث مختلفی صحبت و تبادل نظر کردیم که مهم‌ترین بخش صحبت‌های ما ارائه یک گزارش چهار ماهه از زمان حضور من در باشگاه بود. در این گزارش تمام فعالیت‌های مالی، اداری و ورزشی باشگاه و همین طور پیگیری پرونده‌های حقوقی را به هیأت مدیره ارائه کردم که آن‌ها نیز روی این مسائل نظر بسیار خوب و مثبتی داشتند. در ادامه درباره تقویم جلسه هیأت مدیره و همین طور برگزاری جلسات فوق‌العاده نیز صحبت و تبادل نظر کردیم.

او در ادامه درباره پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ هم، گفت‌: درباره این موضوع هم توانستیم پیش از این جلسه خوبی را با برانکو برگزار کنیم و صحبت‌های خوبی نیز انجام شد. ما دو راه پیش‌رو داریم؛ اول اینکه به دنبال دریافت مطالبات‌مان از فیفا که مربوط به جام جهانی می‌شود، هستیم؛ از این رو روز گذشته با آقای مهدی تاج که در مالزی حضور دارند تماس گرفتم و ایشان هم قول مساعد دادند که موضوع را پیگیری کنند. اگر بتوانیم از محل مطالبات‌مان از فیفا دستمزد برانکو را پرداخت کنیم، قاعدتاً توانسته‌ایم هم پول سرمربی را بدهیم و هم بخشی از مطالبات‌مان را وصول کنیم. اگر از این راه نتوانیم نتیجه بگیریم، قطعاً به دنبال تأمین پول از راه دیگری خواهیم بود تا هر چه زودتر مطالبات برانکو را پرداخت کنیم. از این رو من به هواداران اطمینان می‌دهم که نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

عرب در ادامه درباره میزبانی پرسپولیس از الاهلی عربستان در دوبی هم گفت‌: به خاطر اینکه ما باید از الاهلی در دوبی میزبانی کنیم، هزینه‌های ما نسبت به میزبانی از یک تیم باشگاهی در تهران ۱۰ برابر شده است. ما در حال حاضر باید تیم را در هتل پنج ستاره اسکان دهیم. عوارض خروج از کشور پرداخت کنیم و بلیت هواپیما نیز بخریم. در کنار این‌ها هزینه اجاره ورزشگاه، ترانسفر فرودگاهی و همین طور پرداخت هزینه اقامت داوران و ناظران را نیز اضافه کنید. تمام این هزینه‌ها به صورت دلار انجام می‌شود و ما به واقع ۱۰ برابر میزبانی در تهران هزینه کرده‌ایم.

وی در پایان درباره حواشی که برای امید عالیشاه ایجاد شده است، گفت‌: موضوع امید عالیشاه فعلاً در تیم مطرح شده است و در حیطه اختیارات آقای برانکو است و به باشگاه کشیده نشده است. بنابراین ما فعلاً به این موضوع ورود نکرده‌ایم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)