پرسپولیس نیوز: مدیرعامل سابق پرسپولیس در واکنش به اظهارات مدیرعامل کنونی باشگاه گفت: اگر این اسپانسر با باشگاه قرارداد بسته و درآمدزایی صورت گرفته، نباید مشکلی داشته باشند.

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی صحبت هایی را پیرامون مسائل مختلف باشگاه انجام داد. وی در بخشی از این گفت و گو اعلام کرد که ۱۷ میلیارد تومان از پول اسپانسر برای فصل پیشرو از قبل پیش خور شده است.

ایرج عرب در مورد این موضوع اظهار داشت: زمانی که رفتم، دوستان در جریان ریز و درشت مشکلات قرار داشتند؛ حتی در یک نشست که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، خود انصاری فرد با مشکلات پرسپولیس آشنا شد و اعلام کرد به همه این مسائل واقف است.

وی افزود: مدیرعامل باشگاه خودش اعلام کرد که یک اسپانسر می آورد و از آنها ۱۵۰ میلیارد پول به باشگاه تزریق خواهد شد و مطمئنا با این رقم، باشگاه مشکلی در آینده ندارد. طبیعتا اگر این اسپانسر با باشگاه قرارداد بسته و درآمدزایی صورت گرفته، باشگاه نباید مشکلی داشته باشد.

عرب ادامه داد: همیشه شرایط مدیریت در باشگاهی مثل پرسپولیس به همین شکل بوده است. اگر یادتان باشد، خود من همیشه اشاره کردم که درآمدهای باشگاه و هزینه ها هیچ زمان با هم همخوانی نداشته است. این موضوع نه در دوره ما بلکه در دوره های قبل از ما هم وجود داشته است. تنها کاری که من انجام دادم این است که هیچگاه مشکلات را به گردن دیگران نینداختم.

مدیرعامل سابق سرخپوشان خاطر نشان کرد: یک مصاحبه از من بیاورید که در مورد مدیران گذشته صحبت کرده باشم چون اعتقاد دارم اگر مدیری درآمدی داشته، آن را صرف هزینه ها کرده است. مسئله بسیار مهم این است که کلیه درآمدهای ارزی و ریالی در زمان مدیریتم اعم از اصل قرارداد، پیشنهادات، بدهی های گذشته به بازیکنان، هزینه های جاری، هتل ها، مالیات و هر چیز دیگری موجود است و می توانند روی سایت قرار دهند. این کار خیلی پیچیده ای نیست.

وی تصریح کرد: زمانی که ما باشگاه را تحویل دادیم، یک میلیون دلار از فیفا و ای اف سی طلب داشتیم. هفتصد هزار دلار این رقم در اختیار فیفا است و می شود از طریق فدراسیون جهانی مطالبات طلبکاران را پرداخت کرد.

وی با تاکید بر اینکه ۳۰۰ هزار دلار این رقم توسط مسئولان پرسپولیس از ای اف سی دریافت شده است، گفت: اگر رایی علیه پرسپولیس صادر شود، می توانم از فیفا و مطالبتمان آن را پرداخت کنم. در آن زمان می خواستیم آن پول را برای برانکو یا بودیمیر دریافت کنیم که به ما ندادند و اعلام کردند آن پول از روی رای پرداخت خواهد شد. اگر آن رقم ۱۵۰ میلیاردی که اشاره کرده بودند دریافت شود این همه دچار مشکل نخواهند شد.

عرب در خصوص اینکه تکلیف پولی که قرار بود بود به برانکو پرداخت شود چه شد، گفت: آن پول بین کل بازیکنان توزیع شد. اگر دقت کرده باشید، بیشترین پرداختی به بازیکنان در زمان ما صورت گرفت. این را هم بگویم برانکو روز آخری که قصد جدایی داشت، به من اعلام کرد می مانم. فردای آن روز وکیلش نامه نوشت که به ما پول بدهید. به او گفتیم پولتان آماده است اما پاسخ داد پول هم بدهید در اینجا نمی مانم. مسئله آقای برانکو اصلا پیچیدگی نداشت. اگر او را نمی خواستیم این همه از او حمایت نمی کردیم که با هم سه جام بگیریم.

وی افزود: تا روز آخر هم کوچکترین تنشی بین ما و آقای برانکو وجود نداشت. فراموش نکنید یک ماه و نیم قبل از رفتن برانکو ما ۵۰۰ هزار یورو در هتل اوین به وی پرداخت کردیم. او خودش تصمیم داشت برود و در نهایت هم جدا شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)