پس از رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حالا نوبت به عضو کمیته استیناف فدراسیون رسید تا با مصاحبه‌ای عجیب، هواداران پرسپولیس را عصبانی کند!

مهدی دادرس به تازگی و درپاسخ به سؤالی در خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها به استیناف اعتراض دارند که چرا از یک‌سو کمیته انضباطی با عجله رای داد و حالا کمیته استیناف انگار در خواب است. گفته است: «این حرف‌ها سطحی و بی‌منطق است و انگار مسئولان رسانه‌ای این باشگاه کار دیگری ندارند که مدام به این مسائل می‌پردازند. اصلا به شما چه مربوط است؟ سه تیم دیگر به بازیکن یک تیم دیگر اعتراض کرده‌اند و حالا پرسپولیس اعتراض می‌کند؟ این تیم چه نقشی دارد؟ حکایت آن فرد است که خودش را می‌اندازد وسط و می‌گوید ما سه نفر را کجا می‌برید! هرکسی در حیطه وظایف خودش باید صحبت و رفتار کند و این پرونده اصلا به این عزیزان ربطی ندارد که می‌گویند ما خواب هستیم. نه ما خواب نیستیم و اتفاقا بیدار بیدار هستیم و سعی می‌کنیم با عدالت رای بدهیم. شما می‌خواهید جو درست کنید یا تشویش اذهان عمومی کنید، آن یک بحث دیگر است. ما که اسیر این حرف‌ها نمی‌شویم. یکی‌دیگر از آقایان از این باشگاه می‌گوید که کمیته استیناف باید این رای را بشکند. من از این آقا می‌پرسم مگر شما قاضی هستید یا پرونده را خوانده‌اید؟ اینکه بگویند در خواب هستند معنی ندارد جز با هدف تشویش اذهان‌عمومی و شلوغ‌کردن، چون طبق قانون آنها اصلا حقی ندارند چنین حرف‌هایی بزنند. سال گذشته که پرسپولیس خارج از زمین ۳ امتیاز را از سپاهان گرفت مگر استقلال و سایر باشگاه‌ها بیانیه دادند؟ روال کار به‌صورت قانونی طی شد و فقط دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس بودند. چطور آنجا که به نفع‌تان شد، شنگول شدید و از این حرف‌ها نبود؟ آن زمان استیناف بیدار بود؟ وجدان‌ها آگاه بود چون به‌نفع شما رای داده شد؟ همان‌طور که در آن پرونده حق داشتید و ما حق را دادیم، در این پرونده هم حالا که اجازه صحبت و ورود ندارید، اجازه بدهید ما با تیم‌های دیگر که ذی‌نفع هستند مواجه باشیم و کار خودمان را انجام بدهیم.»

این ادبیات عجیب و غریب آن هم ازسوی یک عضو رکن قضایی فدراسیون فوتبال هیچ توجیهی نداشت و پیش بینی هم می‌شد واکنش منفی هواداران پرسپولیس به مهدی دادرس را به دنبال داشته باشد.

اینکه عضو کمیته استیناف پیش از دسترسی به یک پرونده مهم فوتبالی و بررسی آن حق اظهار نظر درخصوص آن پرونده را دارد، نمی‌دانیم اما آنچه می‌دانیم نادرستی به کاربردن عباراتی مثل «شنگول» برای یک باشگاه پرطرفدار است!

نکته عجیب دیگر در صحبت های عضو کمیته استیناف مغایرت صحبت های او با اصل اعتراض ثالث در حقوق قضایی است که به اشخاص و طرف های ذینفع در دعاوی اجازه می دهد اگر در پرونده ای که جزوی از طرفین آن نیستند اما احکامش به ضرر آنها باشد حق اعتراض دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)