مربی سابق ستاره جوان تیم پرسپولیس گفت: در تیم‌های پایه پرسپولیس مهره‌های مستعدی مانند محمد عمری بسیار دیده می‌شود که منتظر فرصت و اعتماد هستند.

علیرضا محمد ضمن تمجید از عملکرد محمدی عمری در تیم پرسپولیس عنوان کرد: این بازیکن جزو یکی از بهترین بازیکنان و سرمایه های پرسپولیس است و آینده او را در فوتبال ایران روشن می بینیم.

مربی سابق تیم های پایه پرسپولیس با اشاره به اعتماد یحیی گل محمدی به بازیکنان جوان به ویژه نیروهای مستعد تیم های پایه باشگاه اظهار داشت: این نگاه می تواند آینده روشنی را برای پرسپولیس در سال های آینده ترسیم کند. دو سال پیش با عمری در پایه های پرسپولیس کار می کردم و او و توانایی هایش را به خوبی می شناسم. امثال عمری در تیم های پایه های ما کم نیستند و اگر مجال ارائه توانایی های این بازیکنان به آنها داده شود، می توان هر سال چند نیروی خوب این چنینی را به تیم بزرگسالان تحویل داد.

پیشکسوت سرخ ها در ادامه افزود: دو سال پیش در مورد محمد عمری با مربیان پرسپولیس صحبت کردم و به آنها گفتم این پسر می تواند فیکس پرسپولیس شود. الان حرف دو سال قبل من ثابت شد. در حال حاضر هم می گویم سقف توانایی های این بازیکن آن قدر بالا است که من در مورد او پیش بینی می کنم که چهار سال دیگر در تیم ملی در جام جهانی حضور پیدا خواهد کرد.

محمد در خصوص وضعیت حال حاضر پرسپولیس به برنا گفت: در حال حاضر پرسپولیس از نظر کمی و کیفی شرایط خوبی دارد و با قهرمانی در نیم فصل با روحیه خوبی آماده شروع دور برگشت می شود. همه می دانیم بازی های لیگ در نیم فصل دوم به مراتب سخت تر از نیم فصل اول می شود و با درایتی که در کادر فنی وجود دارد و کیفیت خوب بازیکنان، سرخ پوشان می توانند روند خوب خود را در نیم فصل دوم نیز ادامه داده و با کسب نتایجی خوب در پایان فصل جام قهرمانی را از آن خود کنند. 

وی در مورد حضور در نقل و انتقالات زمستانی تصریح کرد: پرسپولیس در مجموع نیاز چندانی به تغییرات ندارد. به نظر من اگر این تیم بتواند مهاجمی بلندقامت که از نظر فنی شبیه لوکادیا باشد را به خدمت بگیرد، تقریبا باید بگویم جنسش برای قهرمانی جور است و تیم از نظر مهره و بازیکن با مشکل خاصی روبرو نیست.

مدافع قدیمی قرمزها در پایان گفت: پرسپولیس امسال برای قهرمانی شرایط خوبی دارد و با کمک نیروهای خوب و کادر فنی یکدست و موفقی که دارد می تواند پس از یک فصل وقفه دوباره در هر دو جام داخلی قهرمانی ها را درو کند. 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)