علیرضا محمد پیشکسوت پرسپولیس گفت: مطمئن هستم سپاهان و استقلال امتیاز از دست می‌دهند و اگر پرسپولیس فقط خودش باشد و روی کارش متمرکز عمل کند حتی می‌تواند قهرمانی را جشن بگیرد.

پنج شنبه هفته جاری، پرسپولیس باید در استادیوم آزادی تهران به مصاف تیم ملوان انزلی برود. شاگردان یحیی گل محمدی پس از پیروزی شیرین در رفسنجان و مقابل مس این شهر حالا باید به مصاف شاگردان مازیار زارع بروند.

علیرضا محمد مدافع راست سابق پرسپولیس در خصوص این دیدار گفت: ما فوتبالی‌ها یک مثل داریم و همیشه می‌گوییم باید چک اول را زودتر بزنید تا برنده این بازی شوید. پرسپولیس جلوی ملوان انزلی باید گل زودهنگام یا همان چک زودتر را بزند چرا که هرچه از روی این بازی بگذرد گل زدن به تیم حریف سخت تر خواهد شد.

وی ادامه داد: گاهی پیش می‌آید که شما حریف را از پیش بازنده می‌دانید و همین موضوع کار را برای تیم سخت تر خواهد کرد. پرسپولیس اگر ملوان را دست کم بگیرد با مشکل مواجه خواهد شد و مطمئن هستم آقا یحیی خودش این موضوع را به شاگردانش گوشزد می‌کند. ملوان انزلی تیمی ریشه دار است که همیشه جلوی پرسپولیس با انگیزه کار کرده و این بار هم با همین نگاه می‌آید. البته قابل پیش بینی است که این تیم اول برای گل نخوردن به تهران می‌آید و بعد گل زدن و ممکن است این دفاع تیمی‌سنگین، پرسپولیس را با مشکل مواجه کند. گل زودهنگام می‌تواند ملوان را از لاک دفاعی بیرون آورده و راه را برای زدن گل‌های بیشتر باز کند.

بازیکن سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در مورد دیدار اخیر با مس رفسنجان نیز تصریح کرد: همیشه شعبون و یک بار هم رمضون! پرسپولیس به این پنالتی‌ها نیازی ندارد و در همین فصل هم به اندازه کافی از ناحیه اشتباهات داوری متضرر شده است. این شلوغ بازی‌ها برای بازی‌های بعدی پرسپولیس است و مدیران و مسئولان باشگاه باید به هوش باشند و اجازه ندهند در دیدارهای آینده این تیم متضرر شود. پرسپولیس آن قدر قوی است که می‌توانست مس رفسنجان ۱۱ نفره را هم شکست دهد و حالا یک پنالتی باعث این همه سروصدا شده است.

علیرضا محمد در خصوص حواشی اخیر باشگاه استقلال و حذف این تیم از آسیا نیز خاطرنشان کرد: به نظرم یحیی گل محمدی با ابراز تأسف از این اتفاق نشان داد که پرسپولیس به دنبال زمین خوردن استقلال نیست. مشکلات این باشگاه هم در برنامه زنده تلویزیونی بررسی و همه چیز مشخص شد که چه اتفاقی افتاده است اما حرف من این است که این دعوای پرسپولیس و استقلال بیشتر به سود تیم سوم یعنی سپاهان اصفهان است! پرسپولیس اصلا و ابدا نباید وارد این بازی شود و باید کارخودش را انجام دهد.

پیشکسوت پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر قائل بوده و گفت: هنوز ۶ هفته دیگر از لیگ برتر باقی مانده و همین بازی‌ها آبستن اتفاقات زیادی است. مطمئن هستم سپاهان و استقلال امتیاز از دست می‌دهند و اگر پرسپولیس فقط خودش باشد و روی کارش متمرکز عمل کند حتی می‌تواند قهرمانی را جشن بگیرد. پرسپولیس نه تنها در لیگ برتر بلکه در جام حذفی هم شانس قهرمانی دارد. این روزها تلاش‌هایی صورت می‌گیرد که تمرکز این تیم از بین برود اما نباید پرسپولیسی‌ها تحت تأثیراین حواشی قرار بگیرند.

علیرضا محمد که زمانی مربی محمد عمری بوده است در خصوص شرایط فعلی این بازیکن اظهار داشت: محمد عمری را چند سالی است که می‌شناسم و می‌دانم چه پتانسیلی دارد. من شنیدم به خاطر مصدومیت زانو به تیم ملی دعوت نشده اما حتم دارم در صورت کمی‌توجه بیشتر می‌تواند حتی در جام ملت‌های آسیا عصای دست امیر قلعه نویی باشد. محمد عمری یک جوان مطمئن با اعتماد به نفس بالاست. هرچقدر فشار بازی بیشتر باشد او عملکرد بهتری نشان می‌دهد و از او در آینده بیشتر از این هم خواهید شنید چرا که یک استعداد ناب است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)