معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را خواهد داشت.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه هماهنگی برای حضور پرقدرت پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این جلسه مهدی علی‌نژاد حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را که برای دومین بار در طی سه سال اخیر صورت گرفته است، مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: اکنون پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش ایران قلمداد می‌شود و هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی و هم‌افزایی برای این تیم است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پرسپولیس موفقیت خوبی را به عنوان نماینده ایران در قاره آسیا به ارمغان آورده است، گفت: مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را انجام خواهد داد، هر چند که نباید از نظر دور داشت حریفانی که از شرق آسیا رقابت می‌کنند، بسیار قدرتمند هستند و امیدوارم با توجه به موفقیت‌هایی که نماینده ایران در این رقابت‌ها داشته، در فینال هم سربلند باشد.

علی‌نژاد اقدامات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از جمله شرایط مالی خوبی را در این موقعیت ویژه برای بازیکنان فراهم کرد و همچنین تمدید قرارداد یحیی گل‌محمدی را از جمله اتفاقات خوب این باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا نام برد.

در این جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرایط کنونی این تیم را در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا خوب توصیف کرد و از استمرار تلاش برای تعلیق محرومیت عیسی آل‌کثیر خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تشکیل این جلسات می‌تواند به روند رو به رشد این باشگاه کمک کند، چون تیم پرسپولیس در فینال باشگاه‌های آسیا نماینده ایران است و حمایت ملی می‌خواهد.

محمد مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال هم ابراز امیدواری کرد که این تیم با توجه به حمایت‌های ملی و به خصوص وزارت ورزش و جوانان بتواند به موفقیت در فینال دست یابد.

همچنین فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با ابراز رضایت از برگزاری این جلسه عنوان کرد: خوشحالم که این بار جلسه حمایت از نماینده ایران به موقع در لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود و باعث امیدواری است که نگاه فراگیر و ملی برای حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان اسیا بوجود آمده است.

وی افزود: پرسپولیس در شرایط کنونی نماینده ایران است و باید بپذیریم در این شرایط کنونی با توجه به تحریم‌ها و کرونا، فوتبال می‌تواند نشاط ملی را به ارمغان آورد، بنابراین باید همه نماینده ایران را در راستای کسب موفقیت حمایت کنند.

در این جلسه زارع نماینده مجلس و رئیس کمیته فوتبال و فوتسال قوه مقننه، هاشمی یکی از مدیران ورزشی شبکه سه سیما، طهماسبی مدیرکل دفتر بین الملل و کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص مسائل و مشکلات پرسپولیس پرداختند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)