اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: آن چه باعث شد پرسپولیس قهرمان شود همدلی و وحدت بود، آنها روحیه برنده شدن داشتند و تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدف خود تلاش کردند.

این روزها را هواداران پرسپولیس هرگز فراموش نخواهند کرد. تیم محبوب‌شان موفق شد هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی به پیروزی برسد و در کنار این 2 قهرمانی، 2 پیروزی متوالی مقابل استقلال که یکی از آنها در فینال جام حذفی رخ داد کام آنها را را شیرین‌تر هم کرد.

علی‌ پروین در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی، اظهار داشت: پرسپولیس به آنچه لیاقت و استحاقش را داشت رسید و با شایستگی قهرمان فوتبال ایران شد، این جام خیلی چسبید.

وی افزود: من این مسابقه را از تلویزیون تماشا کردم و خیلی خوشحال شدم از اینکه تیم محبوبم می‌تواند چنین باصلابت جام را کسب کند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: به کادر مدیریت، اعضای کادر فنی و بازیکنان بزرگ، هواداران عزیز پرسپولیس این قهرمانی را تبریک می‌گویم، واقعا مردم خصوصا هواداران پرسپولیس لیاقت شادی کردن را دارند و خوشحالم که این مرم شریف را شاد می‌بینم.

پروین تصریح کرد: وقتی بازی پرسپولیس و استقلال را نگاه می‌کردم یاد روزهایی افتادم که در پرسپولیس بازی می‌کردم. باز هم تاکید می‌کنم جو ورزشگاه عالی بود و شاد کردن مردم بهترین هدیه از سوی پرسپولیسی‌ها بود.

اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: آن چه باعث شد پرسپولیس قهرمان شود همدلی و وحدت این تیم بود؛. آنها روحیه برنده شدن داشتند و تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدف خود تلاش کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)