بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای آنکه بتوانم رضایت‌نامه بگیرم خانه‌ام را فروختم تا پول انتقالم به پرسپولیس را فراهم کنم. اینجا جای تفریح و استراحت نیست و همیشه باید بهترین بود.

فرشاد فرجی به حضورش در پرسپولیس اشاره کرد و یادآور شد: سالی که می‌خواستم به پرسپولیس بیایم رحمتی احازه نداد و مجبور شدم تا نیم فصل منتظر بمانم. نیم فصل شد اما چون پول جابجایی نبود خانه‌ام را فروختم و با قرض و بدهی هزینه رضایت‌نامه‌ام جور کردم تا شرایط حضورم در پرسپولیس مهیا شود.

وی ادامه داد: در تیم احساس خوبی داشتم و جو بسیار صمیمی در تیم حاکم بود، در پرسپولیس هر روز باید تمرین کرده و فشار سخت تمرینات را هم تحمل کنید، اینجا جای استراحت نیست و فقط باید تلاش کرد تا بهترین بدو.

او تصریح کرد: گل محمدی شخصیت آرامی دارد و همین آرامش را هم به بازیکنان انتقال می دهد اما هیچکس نمی‌داند ما در پرسپولیس چقدر زحمت می کشیم. پرسپولیس اگر قهرمان شده مزد زحماتش را می گیرد و تمرینات ما به گونه ای است که فشار زیادی به بازیکنان وارد شده و میسر سختی را طی کرده ایم تا دو فاتح دو جام شویم.

فرجی تاکید کرد: مشکلی که الان فوتبال ما با آن مواجه شده این است که تیم های عربستانی به دنبال جذب بازیکان مطرح و به نام دنیا هستند اما در فوتبال ما به جای حمایت سقف قرارداد گذاشته و محدودیت هایی را ایجا دمی کنند که خوب نیست و دست و پای بازیکنان را می بندد. این مسایل باعث می شود پشت پرده های فوتبالی بیشتر شود و نباید وارد این مسیر بشویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)