مدافع سرخ ها معتقد است اگر پرسپولیس گل دوم را دریافت نمی کرد با اختلاف برابر هوادار به برتری می رسید.

به نظر می رسید پس از گل فرشاد فرجی در نیمه دوم، پرسپولیس هجومی تر بازی کرده و به دنبال زدن گل برتری باشد. نیمه دوم را با انگیزه بیشتری آغاز کردند اما با یک گل مارادونایی غافلگیر شدند.

پس از پایان این مسابقه، فرشاد فرجی استوری طعنه آمیزی گذاشت و نوشت: ” حالا دلیل هوچیگری های بازی قبلی رو فهمیدین؟؟!! نتیجش میشه این… نتیجش میشه چشمتو رو عدالت ببندی”

به همین بهانه با زننده اولین گل پرسپولیس در دیدار با هوادار هم کلام شدیم؛

* چه شد که آن استوری را منتشر کردی؟

– همه چیز روشن و مشخص است. من فقط آنچه را نوشتم که عیان است و نیازی هم به بیان ندارد.

* منظورت به استقلالی ها بود یا اینکه گل زدن مهاجم هوادار با دست است؟

– دیگر همه چیز واضح و روشن است. کارشناسان داوری هم نظرات خود را داده اند و خود من هم همیشه سعی کرده ام به داوران احترام بگذارم. درآن صحنه هم ما می توانستیم اعتراض کنیم ولی …

* ولی چی؟!

– ببینید، آقای مظاهر رحیم پور مربی بدنساز پرسپولیس از پشت دروازه و درحالی که مشغول گرم کردن بچه ها بود بلافاصله فریاد زد ” با دست گل زد… با دست گل زد” اما نمی دانم چرا آن گل پذیرفته شد.

* خودت هم متوجه شدی؟!

– همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. من دیدم حامد لک کُپ کرد چون اصلا باور نمی کرد توپ چگونه گل شده است؟ واقعا همین گل تیم ما را دچار مشکل کرد وگرنه به راحتی هوادار را می بردیم. ما در نیمه دوم بسیار هجومی بازی را آغاز کرده بودیم و اسیر یک حادثه شدیم. اگر آن گل مارادونایی را نمی خوردیم یا مردود اعلام می شد با اختلاف برنده می شدیم.

* خود جواد محمدی بازیکن هوادار هم پس از پایان بازی گفت: ” بله، با دست زدم. دیدم توپ رد می‌شود و نزدیک هستم با دست زدم و کسی متوجه نشد.”

– دم بازیکن هوادار گرم که اعتراف کرد توپ را با دست زده است! کمتر پیش می آید بازیکنی شهامت به خرج دهد و چنین اعترافی کند اما آیا این اعتراف امتیازکامل این بازی را به ما را بر می گرداند؟ آیا این گل نادرست از بازی پاک می شود؟ معلوم است، نه! دردی از ما دوا نمی کند.

* ولی همه فکر می کردند پرسپولیس به راحتی تیم ته جدولی ” هوادار” را شکست دهد. چرا این طور نشد؟

– من توجیهی نمی کنم اما توپ های ما تبدیل به گل نشد. نمی گویم مساوی خانگی نتیجه خوبی است اما شما دیدید چه گلی خوردیم؟ در بازی با صنعت نفت آبادان هم گل سالم مهدی عبدی مردود اعلام شد. کاش VAR داشتیم تا این مشکلات پیش نمی آمد.

* این اولین گل تو از زمان پیوستن به پرسپولیس بود. درست است؟

– بله ولی دوست داشتم اولین گلم برای پرسپولیس با پیروزی یا سه امتیاز همراه می شد. به هر حال این بازی هم تمام شد و به تاریخ پیوست و امیدوارم از هفته آینده دوباره بردهای ما آغاز شود.

* پیکان گرچه ۳ گل از استقلال خورده اما تیم سختکوشی است که به راحتی تسلیم نمی شود.

– درست است. این تیم کادرفنی خوب و بازیکنان جوان و با انگیزه ای دارد اما ما محکوم به برد هستیم. امیدوارم با حمایت هواداران و همدلی و اتحاد بتوانیم ۳ امتیاز این مسابقه را بدست بیاوریم.

* شرایط شما در جدول خیلی به هم ریخت.

– فاصله پرسپولیس با صدر جدول فقط ۳ امتیاز است. لیگ بیست و یکم لیگ سختی است ولی پرسپولیس در سختی ها بهتر خودش را نشان می دهد. انشالله بتوانیم از شرمندگی هواداران خارج شویم. ما بهترین طرفداران ایران را داریم و از این بابت به خود می بالیم.

خبرورزشی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)