سرخابی‌ها و 6 باشگاه دیگر تنها 24 ساعت برای دریافت کارت بازیکنان جدید خود زمان دارند.

پس از تعویق 6 روزه در آغاز بیست و سومین دوره لیگ برتر، این مسابقات از چهارشنبه 18 مرداد شروع خواهد شد.

برهمین اساس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در جهت در اختیار داشتن زمان کافی برای بررسی مدارک بازیکنان جدید تیم‌ها، از آنها خواسته تا ساعت 14 یکشنبه 15 مرداد، قرارداد این نفرات را ثبت کنند.

در شرایطی که فقط یک روز تا پایان این مهلت زمان باقی مانده، همچنان فقط 8 باشگاه پیکان، هوادار، صنعت نفت آبادان، گل‌گهر، نساجی، سپاهان، فولاد و ملوان، مراحل لازم برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را طی کرده و مشکلی برای دریافت کارت بازی آنها ندارند.

با این وجود 8 باشگاه دیگر یعنی استقلال، پرسپولیس، ذوب آهن، شمس آذر، مس رفسنجان، آلومینیوم اراک، تراکتور، استقلال خوزستان همچنان در حال تلاش برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود هستند و برای اتمام مراحل اداری مربوط به این کار مثل دریافت برگه تعیین تکلیف بدهی‌های خود از کمیته وضعیت و ارائه به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، تنها 24 ساعت زمان دارند.

البته در صورتی که این باشگاه‌ها موفق به ثبت قرارداد بازیکنان جدیدشان نشوند، در هفته اول فقط برای بازیکنان قدیمی آنها کارت صادر خواهد شد. ضمن اینکه برخلاف اعلام قبلی سازمان لیگ مبنی بر اینکه در صورت اعلام نشدن سقف بودجه و ثبت نشدن قراردادها تا تاریخ 7 مرداد، فقط سرمربی، پزشک و مدیر تیم می‌توانستند روی نیمکت بنشینند، اکنون با توجه به اعلام سقف بودجه تمام باشگاه‌ها، ثبت نشدن قراردادهای جدید، فقط مانع صدور کارت بازی برای بازیکنان خواهد شد و اعضای کادرفنی تیم‌ها در صورت رقم خوردن این اتفاق مشکلی برای نشستن روی نیمکت ندارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)