پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبول کردیم با گرفتن درصد کمی از پول‌مان قراردادمان فسخ شود.

رضا فروزانی پس از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: برای جدایی از پرسپولیس به توافق رسیدیم اما تا نهایی شدن قطعی آن کمی زمان نیاز است و تا فردا یا پس فردا این مسئله طول خواهد کشید.

وی در مورد اینکه رفتاری که با دایی شد، درست نبود،گفت: امروز ما پیش سیاسی بودیم و به او گفتم این حق طبیعی باشگاه است که سرمربی و کادر فنی را برکنار کند اما طریقه برخورد و نوع رفتاری که شد قشنگ نبود. ایشان هم رسما از ما عذرخواهی کرد. گفت ناهماهنگی‌هایی شده بود.

وی ادامه داد:‌به هر حال به نظر من شأن دایی بالاتر از این بود که باشگاه اینگونه با او رفتار کند. فکر می‌کنم التهاب‌های به وجود آمده کماکان ادامه داشته باشد. با این حال امیدوارم پرسپولیس نتیجه بگیرد. رفتار باشگاه پسندیده نبود.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه به خاطر مطالبات امروز با باشگاه جلسه داشته، گفت: به خاطر مطالبات و همچنین شکلی که حالت اخراج داشت جلسه داشتیم. باشگاه گفت بیایید توافق کنید و ما هم قبول کردیم از نظر مالی پول کمتری بگیریم تا این قرارداد فسخ شود.

فروزانی در مورد اینکه دایی هم به توافق رسید یا نه، گفت: امروز جلسه دایی نبود. فقط کادر فنی با باشگاه جلسه داشتند و همه با هم به توافق رسیدیم تا مبلغی پرداخت و قرارداد فسخ شود.

وی در مورد اینکه این مبلغ کمتر از 50 درصد است یا بیشتر، گفت: مذاکرات کماکان ادامه دارد. بهمن دهقان را به عنوان وکیلمان هنوز در باشگاه است و مذاکرات هنوز ادامه دارد. ما قبول کردیم درصد کمتری بگیریم.

فروزانی در مورد اینکه آیا به خاطر جذب بازیکنان در ابتدای فصل وضعیت پرسپولیس اینگونه شد، گفت: من در مسائل کلان ورود نمی‌کنم. زیرا اطلاعاتم کافی نیست اما می‌دانم علی دایی قبل از شروع لیگ با مشاوره‌ای که با ما داشت لیستی از بازیکنان در اولویت‌های اول و دوم و سوم تهیه کرد و به باشگاه داد و باشگاه هم باید طبیعتا برای جذب نفر اول لیست تلاش بکند. در هر حال مشکلات ادامه داشت و حتی برای حفظ بازیکنان هم با مشکل مواجه شدیم و هر چه جلوتر رفتیم شرایط بدتر شد و به اینجا رسیدیم که استخوانبندی تیم حفظ شود. دایی می‌خواست با جذب بازیکنان نقاط ضعف بازیکنان را برطرف کند که اگر این اتفاق می‌افتاد مشکلات اینگونه نمی‌شد.

وی ادامه داد: تا قبل از شروع فصل و بعد از عقد قرارداد عرف این است که پرداخت انجام شود اما این اتفاق نیفتاد و تا هفته هفتم هم از اسپانسر هنوز لباس نگرفته بودیم. کم‌کاری‌هایی شد که شاید برنامه‌ریزی شده باشد.

فروزانی تصریح کرد: اگر از خارج از مجموعه انتقاد انجام شود مشکلی نیست اما از درون مجموعه انتقاد می‌شد و علیه کادر فنی از درون مجموعه مصاحبه می‌شد. مشکل فقط مسائل فنی نبود که اگر اینگونه بود فصل قبل ما می‌توانستیم با کمی شانس قهرمان شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)