پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان مدنظر باشگاه پرسپولیس گفت: اگر با پرسپولیس به توافق نرسم با باشگاه استقلال مذاکرات رسمی‌ام را آغاز می‌کنم.

محسن فروزان در خصوص حضورش در روز گذشته در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مسئولان این باشگاه گفت: ما با هم صحبت‌های خوبی کردیم و به توافقاتی هم رسیدیم اما یکسری مسائل باقی مانده که تا چند روز آینده حل می شود و مشخص خواهد شد که دو طرف با هم همکاری می‌کنیم یا نه.

وی ادامه داد: شرایطی وجود دارد که دو طرف باید درباره آن توافق کنیم که این شرایط شامل مسائل مالی و موضوعات دیگر هم می‌شود.

فروزان افزود: به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و علی دایی هم نامدارترین چهره فوتبال ایران است و قطعا او به دنبال هر  بازیکنی نمی‌رود و وقتی به دنبال کسی برود قطعا روی او نظر دارد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و فکر می‌کنم علی دایی به من اعتقاد دارد اما باید ببینیم که چه پیش می‌آید.

 

 پیش از این 2،3 مرتبه با علی دایی برای فصل آینده صحبت کرده بودم اما روز گذشته پس از جلسه با رحیمی و دایی قرار شد تا چند روز آینده نظرات‌مان را بهم نزدیک کنیم.

وی با بیان اینکه «به غیر از پرسپولیس از چند تیم دیگر پیشنهادات خوبی دارم»، گفت: خیلی‌ها در این مدت تصور می‌کردند که دنبال بازارگرمی هستم اما به هیچ وجه دنبال این کار نیستم. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در سوی دیگر دایی اعتقاد شدیدی به من دارد که این موضوع باعث افتخارم است.

فروزان در خصوص پیشنهاد استقلال عنوان کرد: با استقلال صحبت‌های ابتدایی را انجام داده‌ام و قرار است در چند روز آینده به پیشنهاد آنها جواب دهم.

دروازه‌بان فصل گذشته گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: تا زمانی که شرایط در تیم خواهانم ایده‌آل نباشد، به آن تیم نمی‌روم. شرایطی دارم تا بتوانم در تیم جدیدم راحت باشم.

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اظهار داشت:‌من از استقلال هم پیشنهاد دارم و صحبت‌هایی هم با آنها انجام دادم اما بعد از مشخص شدن وضعیتم با پرسپولیس و در صورت عدم توافق با این باشگاه صحبت‌های رسمی‌ام را با استقلالی‌ها انجام می‌دهم. من هم مثل هر بازیکن دیگری پیشنهاداتی دارم که باید به آنها فکر کنم. البته بعد از اینکه راهی هر تیمی شدم اعلام می‌کنم که طرفدار کدام تیم هستم!

فروزان در خصوص رفتنش به باشگاه پرسپولیس با یک اتومبیل گرانقیمت هم اظهار داشت: این اتومبیل برای خودم است و یک سالی هست که حتی در تبریز هم با این خودرو تردد می‌کردم و من هم با اتومبیل شخصی‌ام به باشگاه پرسپولیس رفتم تا اگر به این تیم پیوستم نگویند با پول پرسپولیس اتومبیل خریدم یا آنها به من این وسیله نقلیه را دادند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اینکه گفته می‌شود او و حاج‌محمدی با پرسپولیس قرارداد بستند اما از آنها خواسته شده این موضوع را اعلام نکنند، صحت دارد یا نه، گفت:‌ من با پرسپولیس هیچ قراردادی نبستم و فقط توافقات اولیه تا حدی به دست آمد اما درباره سایر بازیکنان چیزی نمی‌دانم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)