پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید که بازی با نساجی، تمرین خوبی برای مواقعی که سرخ‌پوشان ۱۰ نفره می‌شوند، بوده است.

مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت پرسپولیس درباره پیروزی یک بر صفر سرخ‌پوشان مقابل نساجی در دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار کرد: همانطور که پیش‌بینی می‌شد، پرسپولیس از شرایط میزبانی‌اش استفاده کرد. تیم موقعیت‌های خوبی خلق کرد. البته باید به تیم نساجی هم احترام گذاشت، آن‌ها هم خوب بازی کردند. آن‌ها گه گداری خوب ظاهر شدند اما برای مثال عباس‌زاده پاشنه پایش درد می‌کرد و نتوانستند گل بزنند.

او افزود: با ۱۰ نفره شدن پرسپولیس انتظار می‌رفت که نساجی بیشتر حمله کند. آن‌ها مالکیت توپ را داشتند اما موقعیتی ایجاد نکردند. خوشبختانه این بازی یک تمرین خوب برای پرسپولیس بود تا بتواند در بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ۱۰ نفره بازی کند. روی هم رفته بازیکنان تمام تلاششان را کردند. همچنین خوشحالم که رادوشوویچ یک بار دیگر کلین شیت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره آینده کاری کالدرون باتوجه به مشکلات مالی که سرخ‌پوشان درگیر آن هستند، گفت: عملکرد روزهای اول کالدرون جالب نبود. همین الان هم که خدمت شما صحبت می‌کنم، خیلی از بازیکنان که نیمکت نشین هستند، می‌توانند در ترکیب اصلی بازی کنند. شاید این نبوغ کالدرون است که پرسپولیس با این شرایط نتیجه می‌گیرد ولی در کل این تیم نیمکت قوی‌ای دارد.

فنونی‌زاده ادامه داد: این که ارنج تیم عوض می‌شود، سیاست کاری کالدرون است. در مورد آینده کالدرون، با تلاش‌های انصاری‌فرد قسط اول کالدرون پرداخت شده و دیگر دغدغه‌ای وجود ندارد. همچنین مدیریت باشگاه طوری نیست که ماجرای کالدرون مانند استراماچونی شود. او مانند خیلی از مربیان پروازی نیست و من شخصا کارش را دوست دارم و مهم‌ترین ویژگی‌اش این است که شایسته سالار است. ما در سه جبهه می‌جنگیم و این تغییرات در ترکیب باعث می‌شود که همه در شرایط بازی قرار بگیرند. ان‌شاءالله پرسپولیس پس از گذراندن اردوی خارجی نیم‌فصل، در بازی‌های برگشت که جای اشتباه نیست هم خوب ظاهر شود. آن‌ها همینطور اگر آمادگی‌شان را حفظ کنند، می‌توانند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.

او در پایان گفت: از هوادران تشکر می‌کنم که در همه شرایط از این تیم حمایت می‌کنند و تیم را در جهت کسب نتایج خوب هل می‌دهند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)