پرسپولیس نیوز: کارشناس فوتبال گفت: به نظر من پرسپولیس و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند اما استقلال و پدیده را هم نمی‌توان نادیده گرفت.

ابراهیم قاسمپور درمورد نیم فصل اول لیگ برتر گفت: به نظر من لیگ در این فصل جذاب‌تر و بهتر از فصول گذشته بود. سه تیم برای رسیدن به قهرمانی و صدرنشینی رقابت نزدیکی با هم داشتند و درنهایت در پایان نیم فصل اول سپاهان به لطف تفاضل گل توانست قهرمان نیم فصل شود.

وی افزود: فاصله امتیازی تیم‌ها در بالا و پایین جدول خیلی نزدیک است و در پایین جدول هم هنوز نمی‌توان گفت سقوط چه تیمی قطعی شده است همانطور که دیدید سپاهان مقابل آخرین تیم جدول به نتیجه مساوی یک بر یک رسید. آن هم با یک گلی که حرف و حدیث‌دار بود. به هر حال سپاهانی‌ها روی زیرکی و باهوشی تجربه بازیکنانشان این گل را زدند اما مهم این است که تیم صدرنشین مقابل آخرین تیم جدول متوقف شد به همین دلی می‌گویم لیگ امسال جذاب است.

قاسمپور درمورد اینکه تصور می‌کند کدام تیم‌ها شانس اصلی قهرمانی محسوب می‌شود اظهار داشت: ۱۵ هفته دیگر تا پایان مسابقات باقی است فاصله تیم صدرنشین که سپاهان است حتی با تیم‌های پنجم جدول هم خیلی زیاد نیست. شاید با ۳-۲ برد همه چیز تغییر کند.

وی افزود: با این حال سه تیم سپاهان، پرسپولیس و پدیده در نیم فصل اول بدون فراز و نشیب بودند استقلال هم خودش را بالا کشید و تراکتورسازی که در پایین جدول بود توانست بالا بیاید. به نظر من پرسپولیس و سپاهان شانس‌های اصلی قهرمانی هستند البته شاید پدیده هم مثل استقلال خوزستان شود اما تیمی مثل پدیده که بازیکنان با تجربه زیادی ندارد ممکن است نتواند تا پایان فصل دوشادوش مدعیان حرکت کند. همانطوری که فصل گذشته این اتفاق برای پارس جنوبی رخ داد. به هر حال استقلال را هم نمی‌توان نادیده گرفت این تیم هم می‌تواند به جمع مدعیان برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)