پرسپولیس نیوز: پرسپولیس در شرایط مالی بدی گرفتار شده و احکام فیفا وضعیت این باشگاه را هر روز بدتر از دیروز کرده است.

این شرایط آشفته مالی با این احکامی که از سوی فیفا علیه این باشگاه صادر می شود، به صورت زنجیروار از مدیریت های گذشته تا امروز بر سر سرخپوشان هوار شده است.

درحالی که پول بدهی برانکو آماده شده بود ایرج عرب آن را نگه داشت و صرف پیش قرارداد فصل جدید بازیکنان کرد.

در دو روز گذشته به پرسپولیس و شخص محمدحسن انصاری فرد حملات زیادی شده که چرا از وقتی سکان مدیریت را برعهده گرفته، بابت حل شکایت برانکو کار ویژه ای نکرده است.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی پرسپولیس در این خصوص گفت: برانکو بیش از یک میلیون دلار طلب داشت‌ و چون ماهها مطالبات و حقوقش داده نشده بود، چه در مذاکرات و چه در مصاحبه ها می گفت هرگز تخفیف نمی دهم. البته اگر پول نقد یا در دو قسط موجود بود، شاید به دریافت نهصد هزار دلار قناعت می کرد.

وی افزود: او می گفت من تیم را قهرمان کردم و ماه ها حقم را نگرفتم و حالا خیلی کوتاه بیایم‌، پول قرارداد این فصل را نخواهم گرفت یا درخواست غرامت نکنم. برانکو حق هم داشت که چند باری بگوید یک دلار هم تخفیف نمی دهم. او با احتساب مسائل مالیاتی در کرواسی یک میلیون و ۷۲۰ هزار دلار مطالبه کرد و فیفا پرسپولیس را به یک میلیون و ۵۵ هزار دلار محکوم کرد. اصلا فرض بگیرید که نرمش به خرج می داد. چند ماه قبل برانکو بر سر نهصد هزار دلار توافق می کرد؛ آیا پولی بود که توافق اجرایی شود؟ همین حالا هم بین یک میلیون و ۵۵ هزار یورو حکمی که فیفا داده با ۹۰۰ هزار دلار احتمالی با احتساب تخفیف برانکو، چقدر تفاوت است؟

مشاور انصاری فرد تاکید کرد: سوار موج محبوبیت برانکو شدن و تخریب مدیریتی که باشگاه را در این فشار و هجمه ها علیه سرخ ها و این نابسامانی مالی جمع کرده، کار آسانی است اما از خاطر نبرید آن ایامی که خیلی ها بخاطر برخی بازیکنان محبوب و نیمکت نشین شده منتقد برانکو بودند، همین انصاری فرد نقش حامی شماره یک سرمربی را در رسانه ملی ایفا می کرد و مقابل هجمه ها می ایستاد.

قدوسی ادامه داد: در این آشفته بازار دیواری کوتاه تر از انصاری فرد برای برخی که دنبال سوژه ای برای تخریب پرسپولیس یا مدیریت آن هستند، وجود ندارد اما واقعیت همین‌ است که گفتیم. ریحان فیلم، بودیمیر، آژانس هواپیمایی و دیگر بدهی ها و حالا هم برانکو. واقع بین باشیم و بیشتر از هر چیزی به فکر پرسپولیس و بدانیم برانکو برای همه عزیز است و همین انصاری فرد چگونه از او حمایت می کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)