باشگاه راه‌آهن رقم دریافتی بازیکنان خود در فصل سیزدهم لیگ برتر را اعلام کرد.

به نقل از سایت باشگاه راه‌آهن، باشگاه راه آهن با اعتقاد به اینکه در شرایط فعلی جلب اعتماد عمومی به فوتبال و باشگاه های ورزشی و متقاعد کردن مردم و مسئولین به وجود جریان سالم مالی در باشگاه ها و در فوتبال کشور از اهمیت برخوردار است و می‌تواند موجب تقویت باور و علاقه و انگیزه مردم و بخش خصوصی به باشگاه داری و فوتبال شود و شفافیت بیشتر در ابعاد مالی و مدیریتی باشگاه‌ها و کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری و کارایی شود، طی روزهای اخیر مبادرت به انتشار مبلغ قراردادهای فصل 14 و درآمدهای خود از سازمان لیگ فوتبال کرده است. در ادامه این روند جدول مبلغ نهایی قرارداد بازیکنان فصل 13 خود را منتشر می‌کند.

به زودی جدول مبلغ قرارداد کادر فنی فصل 13 و جدول مبلغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی فصل 12 باشگاه راه آهن و نیز جدول نهایی بازیکنان و کادرفنی فصل 14 که در فرصت باقیمانده مهلت نقل و انتقالات اضافه یا تعدیل شده‌اند نیز روی سایت باشگاه راه آهن منتشر خواهد شد.

امید است فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال و دیگر باشگا‌ه‌های کشور نیز با انتشار مبلغ قراردادهای خود مردم و مسئولین را در باور عمیق‌تر به باشگاه‌های ورزشی و فوتبال یاری دهند.

http://perspolisnews.com/new/wp-content/uploads/http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/30/media.farsnews.com_media_Uploaded_Files_Images_1393_04_30_13930430000646_PhotoL.jpg
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)