چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت (۱۴:۲۱)

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت : اسمی بودن بازیکنان برای حضور در تیم ملی برایش ارزشی ندارد !

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه ” اسمی ” بودن بازیکنان برای حضور در این تیم از دید او ارزشی ندارد گفت: هر بازیکنی که می خواهد پیراهن تیم ملی

کشورش را برتن کند باید خودش را در زمین نشان دهد.
به گزارش مرجع خبری پرسپولیس افشین قطبی که برای تماشای بازی تیم های فوتبال الشباب امارات و سپاهان اصفهان در ورزشگاه آل مکتوم دبی حضور داشت، در بین دو نیمه این دیدار درخواست خبرنگاران برای انجام مصاحبه را رد و عنوان کرد براساس قراری که با فدراسیون فوتبال دارد تنها در نشست های خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اما در انتهای این دیدار به درخواست خبرنگاران پاسخ مثبت داد و در گفتگویی به حضورش در کشورهای اروپایی برای زیر نظر گرفتن بازیکنان ایرانی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در سفری که به آلمان داشتم با مهدوی کیا و هاشمیان ملاقات داشتم که خوشبختانه وضعیت آن مطلوب است و در دیدارهای آینده می توانند به تیم ملی کمک کنند.

قطبی در ادامه گفتگوی سه شنبه شب خود با خبرنگاران به دیدار سپاهان برابر الشباب امارات و دلایل شکست نماینده کشورمان اشاره کرد و افزود: مدافعان میانی سپاهان در این دیدار عملکرد ضعیفی داشتند و روی همین ضعف مشهود هم شکست را پذیرفتند.

وی ادامه داد: به نظر من سپاهان در این دیدار اشتباه تاکتیکی نداشت و اگر شکست خورد صرفا به خاطر اشتباهات فردی بازیکنانش بود. مدافعان سپاهان آنقدر بد کار کردند که الشباب اگر از موقعیت های خود به خوبی استفاده می کرد می توانست ۵ گل به نماینده ایران بزند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه این تیم برای صعود به جام جهانی نیازمند حمایت مردم و مسئولان و رسانه هاست خاطر نشان کرد: امیدوارم رسانه ها مثل همیشه یاور تیم ملی باشند و با انتقادات سازنده خود زمینه موفقیت تیم ملی را فراهم کنند.

افشین قطبی در ادامه به حضور در سایر دیدارها و تماشای بازی بازیکنان ایرانی اشاره کرد و گفت: علاوه بر دیدار سپاهان والشباب سایر بازیهایی که ایرانی ها در آن حضور داشته باشند را از نزدیک تماشا خواهم کرد تا بتوانم بهترین ها را برای تیم ملی انتخاب کنم.

وی در مورد ملاک هایش برای انتخاب بازیکنان تیم ملی گفت: از دید من حضور ” اسمی ها” برای تیم ملی فایده ای ندارد و بازیکنان اگر می خواهند خود را به تیم ملی تحمیل کنند باید در زمین خودشان را نشان دهند.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)