پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه نفت گفت: ترجیح می‌دهیم برای اینکه حرف و حدیثی پیش نیاید از پرسپولیس بازیکن نگیریم.

منصور قنبرزاده در خصوص نقل و انتقالات باشگاه نفت تهران عنوان کرد: در حال مذاکره با چند بازیکن هستیم و قصد جذب یک دروازه‌بان داریم. با چند دروازه‌بان مذاکره کردیم و مذاکرات نهایی‌مان را انجام خواهیم داد. همچنین قصد داریم یک بازیکن از لیگ دسته اول بگیریم و علاوه بر این یک بازیکن هم از تیم جوانان جذب کردیم که نام او ذوالقدر است و در پست هافبک چپ و راست بازی می‌کند.

مدیرعامل باشگاه نفت درباره اینکه جذب رضا محمدی دروازه‌بان پرسپولیس منتفی شد و آیا قصد جذب علیرضا حقیقی را دارند یا نه گفت: ترجیح می‌دهیم برای اینکه حرف و حدیثی پیش نیاید از پرسپولیس بازیکن نگیریم. کادرفنی هم تا این لحظه درخواستی برای جذب حقیقی به ما نداده و برنامه‌ای برای جذب این دروازه‌بان نداریم.

وی در مورد احتمال جذب هادی نوروزی خاطرنشان کرد: در احتمالات همه چیز وجود دارد. ما می‌خواستیم هادی نوروزی را به عنوان بازیکن آزاد جذب کنیم و در مصاحبه‌هایی هم که منتشر شده بود گمان کردیم او بازیکن آزاد است که صحبت‌هایی هم برای حضور او در نفت انجام شده بود، اما در تماسی که سرپرست تیم پرسپولیس با مدیر اجرایی ما داشته است، اعلام کرده بازیکنان پرسپولیس آزاد نیستند و زمانی که بازیکنی رضایت نامه ندارد اخلاقی نیست که با آنها صحبت کنیم. به همین دلیل و برای اینکه حرفی پیش نیاید از پرسپولیس بازیکن نمی‌گیریم و تنها در صورتی این کار را خواهیم کرد که اتفاق دیگری بیفتد و بازیکنان این تیم رضایت نامه داشته باشند.

قنبرزاده با بیان اینکه با توجه به شرایط خاص فصل نقل و انتقالات نیم فصل نمی‌توانیم مبلغ مورد درخواست برخی بازیکنان را بدهیم، خاطرنشان کرد: یک بازیکن جوانان گرفتیم و یک بازیکن دسته اولی هم خواهیم گرفت تا تیم‌مان را کامل کنیم. در نیم فصل اسکلت اصلی تیم‌مان را حفظ کردیم و با اضافه شدن چند بازیکن تقویت خواهیم شد. جدا شدن‌ بازیکن‌هایی که تاثیرگذار هستند از تیم‌ها سخت است و در نقل و انتقالات چند بازیکن صاحب نام مثل سوشا مکانی و فرزاد حاتمی از تیم‌های‌شان جدا شدند که آنها هم شرایط ویژه‌ای داشتند.

مدیرعامل باشگاه نفت ادامه داد: طبیعی است که تیم‌ها حاضر نیستند حتی بازیکنان متوسط‌شان در نیم فصل از تیم جدا شوند و موقع جابجایی هم رقم‌هایی عجیبی پیشنهاد می‌شود که حاضر نیستیم این مبالغ را بدهیم. با این شرایط بعید می‌دانم بازیکن اسمی در نقل و انتقالات بگیریم. ضمن اینکه با همین تیم در نیم فصل یک امتیاز اختلاف با صدر جدول داشتیم. ما هم دوست داریم تیم‌مان را تقویت کنیم اما هر گزینه‌ای که برای جذب آن در نیم فصل داشتیم از تیمش جدا نشد. بازیکنانی مثل سیدصالحی، غلامی، دقیقی و… را مدنظر داشتیم که باشگاه‌های‌شان با جدایی آنها موافقت نکردند.

وی اظهار داشت: غلامی را می‌خواستیم و قصد معاوضه او با رضا نوروزی را داشتیم که به توافق نرسیدیم و از پرسپولیس هم علاوه بر سیدصالحی بازیکنانی خواستیم که موفق به جذب آنها نشدیم. غلامرضا رضایی، محمد خانزاده و میلاد غریبی بازیکنانی بودند که خواهان جذب آنها بودیم اما رضایی به فولاد رفت و 2 بازیکن دیگر هم با مسلمان از ذوب‌آهن معاوضه شدند.

قنبرزاده درباره بحث معاوضه رضا نوروزی با آرش افشین گفت: بحث معاوضه با آرش افشین را نداشتیم اما هنوز مذاکراتی در این باره ادامه دارد و شاید تا 2،3 روز آینده اتفاقات تازه‌ای رخ دهد.

مدیرعامل باشگاه نفت گفت: اولویت ما حفظ وضعیت فعلی تیم بود و نفرات اصلی‌مان باقی ماندند و مکاتباتی هم که داشتیم مانند سایر تیم‌ها عملی نشد و نتوانستیم بازیکنان مدنظرمان را بگیریم. بازیکن تاثیرگذاری هم بیرون نمانده و ما همین که توانستیم اسکلت تیم‌مان را حفظ کنیم موفق عمل کردیم.

قنبرزاده در مورد بحث‌های مربوط به احتمال تغییر در مدیریت باشگاه نفت، اظهار داشت: این مطلب از سوی یک رسانه خاص و به تحریک یک فرد مشخص منتشر شده بود اما چنین بحثی وجود ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)