پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جذب بازیکن با تعامل طاهری و برانکو است و قطعا بازیکنانی که فصل گذشته در تیم تاثیرگذار بودند باید حفظ شوند.

مصطفی قنبرپور در خصوص شایعه جذب برخی بازیکنان و مذاکره با بازیکنانی که در لیست برانکو حضور ندارند، گفت: مطمئنا تعامل خوبی بین آقایان طاهری و برانکو وجود دارد چرا که هر دو نفر باسواد و پخته هستند و گاهی حتی جلسات خصوصی دونفره برگزار می‌کنند تا هیچ کاری بدون تعامل انجام نشود.

وی ادامه داد: من تا این حد می‌دانم که هیچ اتفاقی در باشگاه پرسپولیس بدون هماهنگی مدیریت و سرمربی اتفاق نمی‌افتد. این تعامل می‌تواند بر سر جذب بازیکن باشد یا خروج نام بازیکنی از لیست.

مربی تیم پرسپولیس تصریح کرد: باز هم تکرار می‌کنم در همه موارد تعامل خوبی در باشگاه پرسپولیس برقرار است. البته مطمئنا باید بازیکنانی که در فصل گذشته تاثیرگذاری خوبی داشتند و زحمت زیادی برای موفقیت تیم کشیده‌اند در تیم حفظ شود. امیدوارم در کنار هم بتوانیم در فصل آینده افتخارآفرینی خوبی برای پرسپولیس داشته باشیم.

قنبرپور در مورد شایعاتی مبنی بر تغییرات در کادر فنی پرسپولیس اظهار داشت: به هر حال احتمال رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد. شاید با همین کادر کار ادامه پیدا کند و شاید هم تغییراتی در کادر فنی رخ دهد. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که باید همه بخش‌های آن قوی باشد و این مسائل به صلاحدید برانکو مربوط است چرا که هر کسی که به تیم اضافه می‌شود باید منشا خدمت باشد. ما در فصلی که گذشت همگی نهایت تلاش خودمان را کردیم و فرق نداشت که چه کسی کجا کار می‌کند. در کادر فنی نفر اول و دوم نداشتیم چرا که مهم پرسپولیس است تا مردم خوشحال شوند.

وی ادامه داد: شاید من یا کسی دیگر در کادر فنی باقی بمانیم و یا شاید هم تغییراتی صورت بگیرد. اگر در تیم بودند که با همه وجود به پرسپولیس و هوادارانش خدمت خواهم کرد تا  دین خودم را ادا کنم و اگر هم نبودم با همه وجودم برای موفقیت پرسپولیس آرزومندم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)