پرسپولیس نیوز : سرمربی الریان پس از پیروزی مقابل پرسپولیس گفت: عملکرد هر دو تیم یکسان بود ولی ما از فرصت هایمان استفاده کردیم.

 تیم فوتبال پرسپولیس در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب مقابل الریان قطر با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.
مایکل لادروپ، سرمربی الریان پس از این بازی گفت: این برد ارزشمندی برای ما پیش از بازی سخت‌مان در ایران بود زیرا از جو وزشگاه‌های ایران آگاهم.
وی افزود: بازگشت با قدرت تیم در این بازی نشان دهنده شخصیت قدرتمند الریان است و این امری عالی است. تیم ما در نیمه اول پس از دریافت گل اول دچار مشکل شد ولی با گل تساوی وضعیت بهتر شد. در نیمه دوم هر دو تیم عملکرد یکسانی داشتند ولی ما توانستیم ار فرصت هایمان استفاده کنیم و دوگل بزنیم.

 

همچنین  بازیکن تیم الریان قطر با مهم ارزیابی‌کردن شکست پرسپولیس گفت: این نتیجه انگیزه و جاه‌طلبی ما را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دوچندان کرد.

 محمد علاء ظهیر، بازیکن تیم الریان قطر در نشست خبری پس از پیروزی 3 بر یک برابر پرسپولیس تهران گفت: این پیروزی باعث صدرنشینی الریان در گروه D لیگ قهرمانان آسیا شد و فکر می‌کنم کار ما در ادامه رقابت‌ها دشوارتر شد.

وی در ادامه اظهار داشت: شکست پرسپولیس انگیزه و جاه‌طلبی الریان را برای صعود به جمع 16 تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا دوچندان کرد. ما برای رسیدن به این هدف در بازی‌های باقی‌مانده مبارزه خواهیم کرد.

ظهیر در خاتمه بیان کرد: هر کدام از بازیکنان تیم الریان در طول 90 دقیقه بازی برابر پرسپولیس تمام توان خود را به کار بستند. ما شایسته پیروزی بودیم. بهتر و خطرناک‌تر از پرسپولیس عمل کردیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)