پرسپولیس نیوز : سرمربی الریان پیش از بازی با پرسپولیس گفت: پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فهمیدم ما به خاطر حضور دو تیم الهلال عربستان و پرسپولیس در گروه که جزو بهترین تیم‌های آسیا هستند، در سخت ترین گروه قرار گرفته‌ایم.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران فردا(سه‌شنبه) ساعت 18:55 میهمان الریان قطر است تا سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انجام دهد.

میشل لادروپ، سرمربی الریان در نشست خبری گفت: این سومین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا است و مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت که صدرنشین لیگ ایران است. پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فهمیدم ما به خاطر حضور دو تیم الهلال عربستان و پرسپولیس در گروه که جزو بهترین تیم‌های آسیا هستند، در سخت ترین گروه قرار گرفته‌ایم و پیش خودم گفتم این تیم‌ها فرصت را به صعود الریان نخواهند داد.

وی افزود: ما در اولین بازی خود موفق شدیم به پیروزی برسیم ولی در بازی دوم خود مقابل الهلال باختیم و الان امیدواریم مقابل پرسپولیس پیروز شویم. مهمترین بازی‌ها در لیگ قهرمانان اسیا بازی‌های خانگی است در نتیجه پیروزی مقابل پرسپولیس اهمیت بالایی دارد. شانس ما برای صعود به مرحله بعد بسیار سخت است اما با تمام قدرت بعد برای راه یابی به مرحله بعد تلاش خواهیم کرد. من از عملکرد تیمم در چند هفته اخیر راضی هستم چه به مرحله بعد راه پیدا کند یا نه.

 

*دانیال گومو، بازیکن الریان در نشست خبری این بازی گفت: خیلی خوب قدرت رقیب را می‌شناسیم و می‌دانیم بازی سختی است ولی ما با تمام قدرت برای این بازی آماده هستیم. در هفته اخیر به بهترین شکل ممکن تمرین کردیم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را در این بازی کسب کنیم.

وی افزود: ما از بازی‌های گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا تجربه خوبی را کسب کردیم. ما از هر بازی یاد می‌گیریم تا در بازی‌ها آینده نتایج مطلوب را کسب کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)