یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس که این روزها همه جا حرف درخشش اوست، حرف‌های جالبی در یک لایو اینستاگرامی زد.

یورگن لوکادیا با ۲ گلی که مقابل نفت مسجد سلیمان به ثمر رساند، با ۴ گل زده آقای گل فعلی لیگ برتر است و عملکرد فوق العاده ای از خودش در چند بازی اخیر پرسپولیس به نمایش گذاشت.

پرسپولیسی‌ها که در چند فصل گذشته مهاجمی با این شم گلزنی بالا نداشتند، حالا با گل‌های لوکادیا کیف می‌کنند و خوشحال هستند که تیم محبوبشان بالاخره صاحب یک مهاجم ششدانگ شده است. لوکادیا درحالی بعد از گذشت فقط ۴ بازی بین پرسپولیسی‌ها محبوبیت فوق العاده ای را بدست آورد که هنوز به صورت کامل آماده نیست و در صورت رسیدن به وضعیت بدنی ایده‌آل، قطعا نمایش‌های بهتری را هم از او خواهیم دید.

همچنین به تازگی صفحه اینستاگرام لوکادیا که با 150 هزار دنبال کننده به ایران آمد یک میلیونی شد و همین موضوع باعث شد تا مهاجم هلندی حسابی سورپرایز شود و سرکیف بیاید. از همین رو لوکادیا امروز با گذاشتن یک لایو اینستاگرامی سعی کرد برای دقایقی با هوادارانش صحبت کند.

مهاجم هلندی پرسپولیس در ابتدا با تشکر از حمایت هواداران این تیم گفت: از همه محبت‌های شما ممنونم. هر روز تحت تاثیر پیام‌های شما قرار می‌گیرم و به نوعی سورپرایز می‌شوم. از شما و از همه کسانی که به من کمک می‌کنید تا عملکرد خوبی داشته باشم، ممنونم.

لوکادیا در خصوص گلزنی‌هایش برای پرسپولیس هم گفت: خیلی خوشحالم که شروع کارم در پرسپولیس با گلزنی همراه بود. از اینکه می‌توانم به تیمم کمک کنم و هواداران خوشحال شوند، خدا را شکر می‌کنم. امیدوارم بتوانم همین روند را ادامه دهم و در پایان فصل همه کمک کنیم تا پرسپولیس قهرمان شود.

مهاجم هلندی در خصوص زندگی در ایران هم گفت: خیلی خوشحالم که در ایران حضور دارم. ایران کشوری زیبا است و تهران را هم خیلی دوست دارم. از زندگی در ایران لذت می‌برم و هیچ مشکلی ندارم. خانواده ام از حضور من در ایران راضی هستند و آن‌ها هم ایران را دوست دارند.

لوکادیا همچنین در خصوص فارسی صحبت کردنش هم گفت: فعلا چند کلمه را یاد گرفتم. مثلا داداش، داداشمی، خوبی، چطوری، سلام را یاد گرفتم ولی قول می‌دهم تا ۶ ماه دیگر فارسی را یاد بگیرم و بتوانم کمی‌صحبت کنم.

لوکادیا همچنین وقتی متوجه حضور علیرضا جهانبخش در لایو شد، حسابی از همبازی سابق خود در برایتون تعریف کرد و تلاش کرد چند کلمه ای با او فارسی صحبت کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)