تیم پرسپولیس در حالی پیروزی مقابل گل‌گهر به جمع چهار تیم پایانی جام حذفی رسید که این پنجمین برد سرخ‌پوشان در پنجمین بازی سال ۱۴۰۲ بود.

دیدار پرسپولیس و گل‌گهر از مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و سرخپوشان با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست دادند.

با این پیروزی پرسپولیس یحیی گل محمدی در سال ۱۴۰۲ آمار فوق العاده خوبی را به ثبت رساند و پرسپولیسی‌ها در چهار بازی لیگ برتر و یک بازی جام حذفی به رکورد صد درصد پیروزی رسیدند و در این مدت یک مساوی و باخت را هم تجربه نکرده اند.

پرسپولیس در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر و در ۱۱ فروردین ماه تیم مس رفسنجان را با یک گل در خانه شکست داد. در هفته بیست و پنجم در تاریخ ۱۷ فروردین با ۳ گل ملوان را مغلوب کرد. تیم یحیی گل محمدی در تاریخ ۲۵ فروردین ماه در کرمان تیم مس را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد. این تیم در هفته بیست و هفتم و در حساس‌ترین بازی استقلال را با یک گل مغلوب کرد.

تیم گل محمدی امروز در رقابت‌های جام حذفی تیم گل گهر سیرجان را شکست داد تا به رکورد ۵ بازی و ۵ پیروزی در سال جدید دست یابد در واقع شاگردان گل محمدی در عرض یک ماه این ۵ پیروزی را به ثبت رساندند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)