سرمربی تیم فوتبال صبای قم شاگردانش را مستحق شکست برابر داماش دانست.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محمد مایلی کهن پس از شکست تیمش در مقابل داماش گفت: ما امروز ضعیف‌ترین بازی خودمان را ارائه دادیم حقمان بود که ببازیم حتی تیم حریف یک پنالتی از دست داد. در مجموع اصلا خوب نبودیم. اشتباهاتی دراین بازی کردیم که از بازیکنان بزرگ در لیگ برتر انتظار نمی‌رود متاسفانه توپی را که نباید تقدیم حریف می‌کردیم باعث شد که گل دوم را بخوریم این برد حق داماش بود. من به آقای ناظمی و مردم خوب رشت تبریک می گویم.

وی در ادامه گفت: وقتی هواداران خوب هستند باید تشویقشان کرد ولی در روزی که هواداران خوب نیستند نباید انکار کرد و مورد حمایت مسوولین باشگاه‌شان قرار بگیرند. من فکر می کنم امروز هواداران داماش خوب بودند و به عنوان یار دوازدهم تیم خودشان را تشویق کردند.

سرمربی تیم فوتبال صبا در مورد داوری این بازی گفت: من هیچ وقت از ابتدای لیگ تا به الان در مورد داوری حرفی نزده‌ام و نمی‌زنم چرا که در بعضی از مسابقات داوری به ضرر ما بود و در بعضی دیگر هم به نفع ما بوده است.

مایلی کهن در پایان گفت: در نیمه اول سه بازیکن‌مان اخطار گرفتند و این عاملی بود که در نیمه دوم محتاط‌تر کار کنند وقتی عقب افتادیم دست به کارهای ریسکی زدیم ولی بر اثر اشتباه گل دوم را دریافت کردیم و نتوانستیم در دقایق باقیمانده نتیجه را جبران کنیم.فقط در اواخر بازی به یک گل دست پیدا کردیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)