پرسپولیس نیوز : متهم اصلی جدایی دو بازیکن پرسپولیس از خودش دفاع کرد.

شب گذشته علی اکبر طاهری در مصاحبه ای تند و انتقادی به موضوع جدایی احمد نوراللهی و عالیشاه از پرسپولیس و مقصد بعدی شان یعنی تراکتورسازی تبریز اشاره کرد و در لابه لای صحبت هایش مدعی شد که برای فوتبالیست ها در یک فروشگاه کفش کتانی تصمیم گیری می شود.

طاهری مشخصات دقیقی از این مکان و صاحب آن نداد اما منظور وی فردی است که با بسیاری از بازیکنان پرسپولیس ارتباط نزدیک دارد.

این فرد که رابطه خانوادگی با علی کریمی دارد، در دفاع از خود اظهار داشت: متاسفانه آقایان مشکل مدیریتی خودشان را با این صحبت ها پوشش می دهد. چرا باید این اتفاقات را گردن دیگران بیندازد؟ من نه ایجنت هستم و نه دلال. اگر مدرکی دارند رو کنند. صمیمی ترین دوست من رضا نورمحمدی است که الان نیم فصل است بیرون مانده است.

وی درباره اتهام فراری دادن نوراللهی و عالیشاه گفت: احمد نوراللهی 6 ماه با کتف پاره بازی کرد و وقتی فصل به پایان رسید کتفش را عمل کرد. از آقای طاهری بپرسید چرا 22 میلیون تومان پول بیمارستان بهمن را به خاطر عمل کتف نوراللهی هنوز پرداخت نکرده است. نوراللهی تنها بازیکنی از پارسال است که 200میلیون تومان هنوز نگرفته است. احمد مقابل استقلال در همان بازی 4بر2 حضوری درخشان داشت و بعد ناگهان نیمکت نشین شد و امسال در یک بازی که کمال کامیابی نیا سه اخطاره بود به او بازی دادند و سپس باز هم به روی نیمکت رفت. چرا باید در 24 سالگی بیرون بماند؟ آن هم در سال جام جهانی. عالیشاه هم احساس کرد در تفکرات آقای برانکو جایی ندارد و می خواست  جایی برود که بازی کند.

این فرد درباره صحبت های طاهری که گفته است در یک فروشگاه و یک قهوه خانه برای فوتبالیست ها تصمیم می گیرند گفت: من که قهوه خانه ندارم اما منظورشان از کتانی فروشی مغازه من است. واقعا این حرف ها زیر سوال بردن پرسپولیس است. چطور یک کتانی فروش می تواند اینقدر نفوذ داشته باشد که بازیکن پرسپولیس را فراری دهد. من با مهدی رحمتی رفاقت زیادی دارم. مثلا اگر الان رحمتی به من بگوید عالیشاه را به استقلال بیاور من می توانم این کار را بکنم؟ این را بدانید که امید عالیشاه بدون اجازه پدرش آب هم نمی خورد. او سه  مشاور فوتبالی دارد و با آنها مشورت می کنند. افرادی چون میرهانی هاشمی ، عمار رمضان نژاد و ابراهیم تقی پور. حالا من چه نقشی در این اتفاقات داشتم؟ خود پرسپولیس 6 ماه است که با سروش رفیعی مشغول مذاکره است آیا این اشکالی ندارد؟

وی که فصل گذشته از حضور در تمرینات پرسپولیس منع شده بود در این باره گفت: آقای ترکاشوند وقتی دید سر تمرین پرسپولیس همه بازیکنان با من دیده بوسی می کنند و بعد به رختکن می روند ناراحت شد و دستور دادند من را به تمرین راه ندهند. بعد هم که می گفتند من برای پرسپولیسی ها حاشیه درست می کنم.

پاشاکی در پاسخ به این موضوع که عنوان می شود رفاقت او با برخی ستاره های فوتبالی آنها را به حاشیه می کشاند گفت: پارسال مهدی طارمی صبح تا شب با من بود و آقای گل شد محسن مسلمان هم زمان فوت هادی نوروزی با من آشنا شد و بعد از آن به بازیکن فیکس پرسپولیس مبدل شد. 90درصد رفقای فوتبالی من زن و بچه دار هستند چطور آدم پرحاشیه ای هستم که آنها با من رفت و آمد خانوادگی می کنند؟

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)