‌آستان قدس رضوی دلیل عدم برگزاری دیدار فوتبال تدارکاتی در روز افتتاح استادیوم امام رضا(ع) را پاسخ داد.

 خلیل اکبری معاون امور عمران و فنی آستان قدس رضوی امروز در نشست خبری امروز در پاسخ به ایسنا در خصوص مراسم افتتاحیه استادیوم ۳۰ هزارنفری امام رضا(ع) در ۲۴ اسفند و عدم برگزاری دیدار تدارکاتی در روز افتتاح این ورزشگاه اظهار کرد: در اکثر افتتاح استادیوم‌‎‌‎ها، مراسم افتتاحیه و بازی افتتاحیه دو بحث جداگانه تلقی می‌شوند. بر همین اساس مراسم پیش‌بینی شده نیز به عنوان افتتاحیه این ورزشگاه محسوب می‌شود و بدون برگزاری مسابقه فوتبال خواهد بود.

وی در خصوص ویژگی‌های این ورزشگاه عنوان کرد: در زیر سکوهای این ورزشگاه سالن‌های چند منظوره‌ای تعبیه شده که فضای خوبی را برای مردم مشهد فراهم کرده است. همچنین با توجه به اینکه زمین چمن این ورزشگاه مجهز به سیستم زهکشی و سیستم گرمایشی است یکی از مهمترین زمین‌های چمن کشور محسوب می‌شود.

معاون امور عمران و فنی آستان قدس رضوی ادامه داد: با توجه به اینکه پیست تارتان این استادیوم ورزشی، بهترین پیست تارتان کشور به شمار می‌رود، استادیوم امام رضا آمادگی برگزاری مسابقات دوومیدانی را دارد.

در این جلسه از پاسخگویی به اینکه آیا ورزشگاه در اختیار تیم های لیگ برتری استان برای میزبانی قرار خواهد گرفت یا خیر خودداری شد و پاسخ آن را به روز افتتاحیه موکول کردند.

این استادیوم فردا سه شنبه ۲۴ اسفندماه از ساعت ۱۹ با حضور تولیت آستان قدس رضوی و مسئولین افتتاح خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)