پرسپولیس نیوز: مدافع دیناموزاگرب درباره دیدارش با سرمربی تیم ملی ایران در زاگرب گفت: با او صحبت کردیم و او به من روحیه داد.

صادق محرمی، مدافع سابق پرسپولیس و کنونی دیناموزاگرب در هفته بیست و پنجم لیگ کرواسی در دبی زاگرب به همراه تیمش به مصاف هایدوک رفت و موفق شد بازی درخشانی از خود به نمایش بگذارد.

درخشش صادقی در این بازی باعث شد تا جایی که ایگور تودور سرمربی تیم هایدوک اسپلیت به تمجید از مدافع ایرانی پرداخته بود و گفته بود: نمی‌توانم بگویم عملکرد ما خوب بود چون شکست خوردیم اما این راهی است که باید برویم و سعی کنیم خود را اصلاح کنیم، آن ها (دیناموزاگرب) پتکوویچ را داشتند که می‌تواند در بارسلونا بازی کند، همچنین مدافع راستشان صادق محرمی.

محرمی مصاحبه ای تفضیلی با رسانه «sportske» کرواسی درباره عملکرد خوبش در این روزها انجام داد که به شرح زیر است:

*نظرتان درباره دربی زاگرب چیست؟

پیروزی در دربی زاگرب احساس خوبی به ما داد، ما از مدت‌ها قبل در خانه هایدوک به پیروزی نرسیده بودیم و این برد شیرینی برای ما بود. این پیروزی هم برای باشگاه و هم برای هواداران لذت‌بخش بود. در این دیدار بازی خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم و زمام بازی را در دست داشتیم. من چنین بازی‌های حساسی را خیلی دوست دارم و می‌خواهم عملکرد خوبی در این بازی‌ها داشته باشم.

*شما در بازی گذشته‌تان به پیروزی رسیدید این یعنی روند تیم‌تان بهتر شده است؟

این به این معناست که ما عملکردمان بهتر شده است و من به شخصه از این فرصت به دست آمده بهترین استفاده را کردم. من می‌دانم که در کرواسی از سوی یک کشوری بزرگ به نام ایران حضور دارم و انتظارات زیادی از من در این جهت است به نظرم الان زمان آن رسیده تا این انتظارات را برآورده کنم.

*عملکرد خوب اخیرت به خاطر چیست؟

به نظرم غیبت‌های متوالی من از ترکیب دیناموزاگرب باعث این پیشرفت شده است. من در این فصل در برخی از بازی‌ها حضور داشتم و اعتماد بلیکا سرمربی تیم و هم‌بازی‌هایم را جلب کردم. در شرایط کنونی همه چیز بر دوش من است باید در این شرایط خوشحال باشم و به خاطر اینکه در بسیاری از بازی‌ها نیمکت‌نشین بودم تشکر کنم چون به من فرصتی داد تا عملکردم را بهتر کنم.

*وفق دادن خودتان‌ در کرواسی مخصوصاً در زندگی و فوتبال کار آسانی نیست اما شما در شرایط کنونی خودتان را با این شرایط وفق دادید، نظرتان چیست؟

وقتی به زاگرب آمدم به من گفته شد که شما از یک منطقه کاملاً متفاوت از حیث فرهنگ به اینجا آمده‌اید و کارتان بدون شک سخت است. این حرف درستی بود چون در کراوسی شرایط متفاوتی وجود داشت و این کار را برای من سخت می‌کرد، من از زبان و فرهنگ این کشور اطلاعی نداشتم اما با گذشت زمان خودم را با این شرایط وفق دادم، باشگاه،  هم‌بازی‌ها و مربیان در این امر من را بسیار کمک کردند.

*شما در شرایط کنونی با هم‌بازی‌هایتان خیلی خوب هماهنگ شدید، نظرتان درباره این موضوع چیست؟

من با تمام هم‌بازی‌هایم ارتباط خوبی دارم و این ارتباط تا جایی خوب است که انگار من در کرواسی به دنیا آمده‌ام. من با تمام هم‌بازی‌هایم با زبان فوتبال صحبت می‌کنم و این بهترین روش برای ارتباط برقرار کردن است.

*آیا شما می‌توانید آمار خودتان را در دینامو زاگرب نسبت به تیم‌های گذشته مقایسه کنید؟ در شرایط کنونی بازیکن بهتری هستید؟

من در شرایط کنونی با فوتبال اروپا هماهنگ شدم و این به نظر من گام بزرگی در زندگی فوتبالی من است، با این سبک بازی خودم را وفق دادم و در شرایط‌های مختلف سبک بازی‌ام را تغییر دادم. این در حالی است که من فوتبال را در ایران یاد گرفتم و تفاوت زیادی بین فوتبال اروپا و ایران وجود دارد.

*آیا در ایران بازی‌های دیناموزاگرب و شما را دنبال می‌کنند؟ یا مثلاً مسؤولان در تهران درباره بازی‌های شما صحبت می‌کنند؟

ایران کشور بزرگی است و همه عاشق فوتبال هستند، زمانی که من بازیکن تیم ملی بودم بدون شک توجه‌ها به سویم بیشتر بود مخصوصاً وقتی شما در اروپا بازی می‌کنید توجه‌ها بیشتر می‌شود. من در تیم دینامو بازی می‌کنم و این باشگاه به دلیل اینکه مربیان و بازیکنان ایرانی زیادی از این باشگاه دیدار کردند شهرت دارد.

*شما با مربیان کروات زیادی کار کردید، برانکو ایوانکوویچ، بلیکا، تومیچ و اسکوچیچ، نظرتان چیست؟

تمام این مربیان در زندگی فوتبالی من تأثیر گذاشتند و این را می‌دانم که از سوی برانکو ایوانکوویچ به باشگاه دینامو توصیه شد تا مرا جذب کنند. من به همراه بلیکا زمان زیادی را سپری کردم همچنین با تومیچ نیم‌فصل اول را زیرنظر او کار کردم.

*در هفته گذشته اسکوچیچ به زاگرب آمد و  آیا این صحبت سرمربی تیم ملی ایران به حضورت در ترکیب کمک کرد؟

من با اسکوچیچ دیدار کردم و صحبت کوتاهی در مورد همه چیز داشتیم او به من گفت که بازی‌های تو را دنبال می‌کنم چه به تیم ملی دعوت شوی یا دعوت نشوی. او به من روحیه داد و به من گفت: امیدوارم که این نوع عملکرد ادامه داشته باشد و پیشرفت کنی.

*آرزویت به همراه دیناموزاگرب چیست؟

دوست دارم در بازی‌های آینده در ترکیب باشم و بازی‌های خوبی از خودم به نمایش بگذارم همچنین دوست دارم در این فصل با قهرمانی دینامو جشن بگیرم و برای خودم در آینده بهترین‌ها را رقم بزنم. دوست دارم که در شهر زاگرب صدای سرود لیگ قهرمانان اروپا طنین‌انداز شود و این هدفی است که من  به دنبال آن هستم.

*بعد از بازی خوبت در دیدار با هایدوک ایگور تودور سرمربی هایدوک از تو تمجید کرد و اعلام کرد که می‌توانی در آینده در بارسلونا بازی کنی، نظرت چیست؟

بدون شک هر کسی درباره من این موضوع را گفته دوست دارم مخصوصاً این فرد سرمربی تیم رقیب باشد اما این چیزی نیست که من در دینامو به آن فکر کنم اما این حرف‌ها نشان می‌دهد که من در مسیر درستی قرار دارم و می‌خواهم با دینامو روز به روز بهتر شوم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)