مجتبی محرمی ستاره پیشین تیم پرسپولیس در رابطه با چمن ورزشگاه آزادی باز هم حرف‌های جالبی را بر زبان آورد.

مجتبی محرمی یکی از خاص‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه پرسپولیس است و همیشه حرف‌های جالبی برای گفتن دارد. با مجتبی محرمی این بار در حالی صحبت کردیم که غرق در بازی تیم محبوبش بایرن مونیخ بود و از انتخاب مربی جدید تیم ملی آلمان ناگلزمن هم دفاع کرد. محرمی در رابطه با چمن ورزشگاه آزادی باز هم حرف‌های جالبی را بر زبان آورد و از بازی‌های زمان خودشان در این زمین صحبت می‌کرد که با وجود شرایط بدی که آن زمان هم چمن ورزشگاه آزادی داشت باز هم بازیکنان پرسپولیس بهترین نمایش را ارائه می‌دادند.

 زمین ورزشگاه آزادی را دیدید که صدای همه بازیکنان حتی بازیکنان تیم النصر عربستان را هم در آورده بود؟
واقعاً نمی‌دانم در این باره چه باید بگویم. آن از وضعیت ورزشگاه آن هم از وضعیت چمنش. گل بود به سبزه نیز آراسته شد. اصلاً آدم می‌ماند از کجای این داستان حرف بزند و از چه کسی و چگونه گلایه کند. چون ما حرف‌هایمان را زدیم اما روند بازسازی ورزشگاه آزادی کند است و اصلاً معلوم نیست با چه کیفیتی سکوها را می‌سازند و چقدر این زمین‌ها پاسخگوی نیاز هواداران فوتبال خواهد بود چون بالاخره ما باید در این زمین میزبان باشیم و برای جام ملت‌های آسیا آماده شویم. از سوی دیگر چند تیم‌مان هم باید در ورزشگاه آزادی میزبان تیم‌های عربستانی و بقیه تیم‌های بزرگ آسیا با کل ستاره‌های‌شان باشند به همین دلیل باید ورزشگاه آزادی را از هر جهت آماده کنیم. الان هم همه از کیفیت بد زمین چمن آزادی می‌نالند.

من خوب می‌فهمم آنها چه می‌گویند چون سال‌ها در همین زمین چمن افتضاح ورزشگاه آزادی بازی می‌کردیم و هیچ گلایه‌ای نمی‌کردیم. الان می‌گویند زمین چاله زیاد دارد من هم می‌گویم ‌ای کاش چاله داشت چون زمینی که بازی می‌کردیم واقعاً پای بز هم در آن می‌پیچید اما با این وجود باز هم بهترین نمایش‌ها را ارائه می‌دادیم. همه اینها را گفتم که بدانید ما چکار می‌کردیم و چگونه در زمین چمنی که خیلی بد بود بازی می‌کردیم.

از مراسم استقبال رونالدو هم برداشت‌های مختلفی شد. شما در این ارتباط چه برداشتی دارید؟
کریس رونالدو خیلی بزرگ است و به نظرم همه جای دنیا وقتی ستاره‌ها می‌روند از آنها استقبال باشکوهی انجام می‌شود. به همین دلیل اگر عده‌ای دنبال رونالدو می‌دوند تا از او عکس و امضا بگیرند هیچ اشکالی ندارد. به نظرم این عشق و علاقه آنها به یک ستاره بزرگ را نشان می‌دهد و اصلاً نباید از این استقبال برداشت بدی داشت. اصلاً خود من هم رونالدو را دوست دارم و باور کنید اگر مارادونای فقید در زمانی که بازی می‌کرد یا حتی بعد از فوتبالش به ایران می‌آمد من هم دنبالش می‌دویدم تا او را ببینم و به نوعی از نزدیک با او عکس بیندازم چون بالاخره مارادونا بازیکنی بود تکرار ناشدنی و همه مردم دنیا او را خیلی دوست داشته و دارند و همیشه یاد و خاطرش در ذهن و قلب مردم خصوصاً فوتبالدوستان جاویدان و ماندگار است.

در رابطه با باخت پرسپولیس مقابل النصر عربستان چه صحبتی دارید؟
آن بازی هر چه بود تمام شد و رفت به همین دلیل ما باید فکر بازی بعدی‌مان با الدحیل باشیم. ان‌شاءالله بچه‌ها طوری بازی کنند که در قطر خوب نتیجه بگیرند تا خیلی خوب روحیه بگیریم و برای مصاف با استقلال تاجیکستان که در خانه خواهد بود بهترین نتیجه و شرایط را برای خودمان رقم بزنیم. بازی مقابل النصر را باختیم اما قرار نیست با یک باخت خودمان را ببازیم و کارمان را تمام شده بدانیم.

هنوز اول کار هستیم و باید خیلی قوی کارمان را پیش ببریم.

از آنجا که طرفدار فوتبال آلمان هستید، در رابطه با تغییرات در تیم ملی آلمان چه صحبتی دارید؟
هانسی فلیک چند بازی خوب نتیجه نگرفت و او را کنار گذاشتند و ناگلزمنی را آوردند که به نظرم در کارش موفق می‌شود چون او مربی سازنده و صاحب سبکی است به همین دلیل با قراردادی ۹ ماهه تیم را به او سپردند تا تیم تحت رهبری ایشان را در یورو ببینیم که چه عملکردی خواهد داشت اما نکته مهم این است که آنقدر پشتوانه فوتبالشان قوی است که سریع بعد از اینکه یک مربی را کنار می‌گذارند جانشین خوبی برایش پیدا می‌کنند و کاسه چه کنم چه کنم دست نمی‌گیرند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)