شهر میزبان دیدار حساس پرسپولیس – سپاهان محل ابهام این بازی شده است.

در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس در زمین بی‌طرف باید به مصاف سپاهان اصفهان برود، اما همچنان محل برگزاری این بازی نامشخص است.

با رأی کمیته انضباطی دیدار رفت و برگشت پرسپولیس و سپاهان در فصل جاری لیگ برتر باید در زمین بی‌طرف انجام شود و به همین دلیل بازی رفت به میزبانی سپاهان در شهر اراک برگزار شد. در همین رابطه و برای بازی برگشت، پرسپولیسی‌ها ورزشگاه امام رضا(ع) شهر مشهد را انتخاب کرده‌اند اما هنوز این مسئله قطعی نشده است.

از مشهد خبر می‌رسد که در صورتی که تماشاگران برای تماشای این بازی به ورزشگاه بروند این شهر قادر به میزبانی نخواهد بود و از طرف دیگر بحث حضور تماشاگران در ورزشگاه ابهام دیگری است.

در رأی کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات بازی فصل گذشته که منجر به صدور آرای انضباطی شد هیچ اثری از محرومیت تماشاگران برای تماشای بازی وجود ندارد اما از آنجایی که در زمان بازی رفت شیوع ویروس کرونا بسیار بیشتر از شرایط فعلی بود به همین خاطر تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند. با استناد به همین رأی، باشگاه پرسپولیس خواستار حضور هوادارانش در ورزشگاه محل بازی با سپاهان است.

ابهامات موجود باعث شده تا با وجود نزدیک شدن به زمان این بازی همچنان شهر میزبان نامشخص باشد. این درحالی است که برخی از شهرها همانند قزوین، کرج و اراک خواستار میزبانی این بازی هستند و به نظر می‌رسد در صورتی که میزبانی پرسپولیس در مشهد منتفی شود، یکی از این سه شهر پذیری دیدار حساس پرسپولیس و سپاهان شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)