پرسپولیس نیوز : یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم دیدار سختی برابر سپاهان دارد.

ناصر محمدخانی درباره دیدار فردای پرسپولیس و سپاهان، اظهار کرد: بازی بسیار سختی در انتظار برانکو و پرسپولیس است، چرا که در حال حاضر تیم به قهرمانی رسیده است، همه این انتظار را دارند که در جام حذفی هم قهرمان شود و یک جام دیگر به افتخارات باشگاه اضافه کند. البته ما می‌دانیم که کار بسیار سخت است چون بازی در اصفهان برگزار می‌شود و سپاهانی‌ها می‌توانند از شرایط میزبانی استفاده کنند.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: پرسپولیس در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفت و به قهرمانی رسید و نشان داد که حقش بهترین‌ها است. اگر در بازی فردا (چهارشنبه) نتیجه‌ای نگیرید چیزی از ارزش‌های این تیم کاسته نمی‌شود.

محمدخانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره حواشی ایجاد شده میان هواداران دو تیم هم، گفت‌: واقعاً نمی‌دانم این همه اختلاف و دعوا از کجا نشأت می‌گیرد. لیدرهای تیم‌ها با چاقو همدیگر را تهدید می‌کنند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم اصلاً این طور نبود اما نمی‌دانم در حال حاضر چرا و چگونه به آن دامن می‌زنند. مگر می‌شود لیدر یک تیم، هواداران یک تیم دیگر را تهدید کند؟

او درباره این که بیرانوند گفته بود نمی‌گذارند جام دوم به پرسپولیس برسد، هم گفت‌: من با این حرف‌ها کاری ندارم. بازیکنان پرسپولیس باید در زمین همه توان خود را بگذارند و محکم بایستند و بازی را ببرند. اگر بازی را ببرند دیگر چه کسی می‌تواند جام را از آن‌ها بگیرد. البته این یک بازی ما قبل فینال است. با این حال فکر می‌کنم که برنده بازی فردا به احتمال خیلی زیاد قهرمان جام حذفی می‌شود.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره عملکرد ماریو بودیمیر هم، گفت‌: نمی دانم چرا او نتوانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. روز اول که آمد با توجه به فیزیکی که داشت ما فکر کردیم که مهاجم گلزنی است. البته در این پرسپولیس شما اگر یک تکه چوب مقابل دروازه بگذارید باز هم گل می‌زند. نمی دانم چرا بودیمیر نمی‌تواند گلزنی کند. با این شرایط فکر نمی‌کنم برانکو او را برای فصل بعد نگه دارد چرا که واقعاً در حد پرسپولیس نیست. شاید در تیم دیگری بهتر بازی کند، اما او در حد پرسپولیس نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)