مهاجم پیشین پرسپولیس بر این باور است که اگر این تیم در دیدار مقابل استقلال شجاعانه به میدان برود به سه امتیاز این مسابقه دست پیدا خواهد کرد.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره دربی فردای پرسپولیس و استقلال گفت: بعد از شکست در آبادان، پرسپولیس نیاز مبرمی به برد برابر نفت مسجدسلیمان داشت تا دوباره به شرایط طبیعی خودش برگردد که این اتفاق رخ داد. روحیه بازیکنان بالا است و امیدوارم پرسپولیس با انجام یک بازی خوب ۳ امتیاز این بازی را بگیرد.

وی با مهم توصیف کردن این بازی عنوان کرد: پرسپولیس در حال حاضر با استقلال ۶ امتیاز اختلاف دارد و دربی روز پنجشنبه بدون شک مهمترین بازی پرسپولیس در این فصل خواهد بود. گل‌محمدی و بازیکنان پرسپولیس به‌خوبی می‌دانند که باید در این بازی برنده شوند تا اختلاف را به ۳ امتیاز رسانده و امیدوار به بازی‌های بعدی باشند. پرسپولیس در این بازی محکوم به برد است.

پیشکسوت پرسپولیس در ارتباط با شکست ناپذیری استقلال در ۲۲ هفته گذشته اظهار داشت: استقلال امسال شرایط بسیار خوبی دارد و نتایج خیلی خوبی هم گرفته ولی شرایط هر مسابقه متفاوت است. نباختن استقلال در ۲۲ بازی دلیل نمی‌شود که بگوییم پرسپولیس شانس برد ندارد. پرسپولیس مهره‌های بسیار خوبی دارد که می‌توانند سرنوشت بازی را تغییر دهند. اگر پرسپولیس شجاعانه بازی کند برنده دربی می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)