محمدرضا مهدوی پیشکسوت پرسپولیس معتقد است تراکتور تبریز می‌تواند رقیب خطرناکی برای کسب عنوان قهرمانی باشد.

فصل نقل و انتقالات تابستانی در حالی سپری می‌شود که به نظر می‌رسد تیم تراکتور تبریز عملکرد بهتری نسبت به سایر تیم‌ها داشته است. محمدرضا مهدوی در این ارتباط می‌گوید: به نظر من تراکتور تبریز خریدهای بسیار هوشمندانه ای داشته است. پاکو خمس سرمربی اسپانیایی، نقاط ضعف تیمش را شناخته و براساس آن خرید کرد هرچند دو مهاجم گلزن خود یعنی رضا اسدی و محمد عباس‌زاده را از دست داد.

او ادامه می‌دهد: تراکتور تیم خطرناکی برای پرسپولیس و مدعیان قهرمانی است هرچند نباید از سپاهان اصفهان هم غافل شد. تیم سپاهان ساختار و مدیریت قوی دارد و با سرمربی و بازیکنان خوبی که دارد یکی دیگر از مدعیان است.

مدافع سابق پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم نیز خاطرنشان می‌کند: پرسپولیس اسکلت اصلی خود را حفظ کرده است اما علیرضا بیرانوند یک رقیب خوب می‌خواهد. با توجه به قوانین جدید یحیی گل محمدی، احمد گوهری گلر تیمش را به آلومینیوم فرستاد تا یک جای خالی دیگر در رده بزرگسالان داشته باشد. او امیدوار بود که بتواند گلر دوم زیر ۲۳ سال پیدا کند ولی ظاهرا در این راه به مشکل خورده است. به نظرم خرید گلر دوم و ذخیره مناسب برای علیرضا بیرانوند و پرسپولیس از نان شب هم واجب تر است.

او درباره جدایی عیسی آل‌کثیر نیز تصریح می‌کند: عیسی آل‌کثیر در پرسپولیس جا افتاده بود و این همکاری یک همکاری برد-برد بود. با این وجود این بازیکن تصمیم گرفت به تیم دیگری برود و حتما یکسری مسائل شخصی هم در این نقل و انتقال درگیر بوده است. پرسپولیس تیم بزرگی است که وابسته به اسم‌ها نیست اما باید در طول زمان ببینیم این جدایی به ضرر خود عیسی آل‌کثیر بوده است یا به ضررش؟!

محمدرضا مهدوی مدافع سابق پرسپولیس در پایان می‌گوید: به نظر من خط دفاع پرسپولیس مثل فصل گذشته نقطه قوت این تیم است که محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز به آن اضافه شده است. برخی‌ها می‌گویند این تیم دفاع چپ می‌خواهد و حرف درستی است اما انصافا علی نعمتی در لیگ بیست و دوم فوق العاده عمل کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)