معاون باشگاه پرسپولیس گفت که هم سپاهان و هم پرسپولیس تیم‌های مدعی در لیگ و جام حذفی هستند و رویارویی آنها به جذابیت‌های فوتبال اضافه می‌کند.

محمد محمدی بعد از مراسم قرعه‌کشی جام حذفی فوتبال ایران گفت: فکر می‌کنم بازی‌های جذابی شد. هم سپاهان و هم پرسپولیس تیم‌های مدعی در لیگ و جام حذفی هستند و این بازی جذابیت‌های فوتبال را بیشتر می‌‌کند و امیدوارم بازی خوبی شود. جام حذفی کوتاه‌ترین مسیر برای قهرمانی است و همه برای قهرمانی محکوم به برد در همه بازی‌های‌شان هستند. احترام زیادی برای سپاهان قائلیم ولی در این بازی محکوم به برد هستیم.

وی درباره اینکه پرسپولیس در دور قبلی نیز با ون پارس که نماینده اصفهان است، دیدار داشته، عنوان کرد: قسمت ما بازی با تیم‌های اصفهانی است. در این بازی نیز سپاهان میزبان است و بازی سختی خواهد بود.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره جذب مهاجم برزیلی به نام پریرا، تصریح کرد: اسمش را نمی‌دانم ولی کار‌های جذب یک مهاجم را انجام می‌دهیم. با جدایی لوکادیا کادر فنی در پست مهاجم احساس نیاز کرد و اقدام لازم در حال انجام است.

محمدی درباره فسخ قرارداد سیامک نعمتی گفت: در حال انجام است و ظرف چند روز آینده نهایی خواهد شد.

وی درباره شکایت از لوکادیا گفت: بخش‌‌های حقوقی و روابط‌ بین‌الملل باشگاه در حال تکمیل مستندات هستند و این شکایت هم استارت خواهد خورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)