پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان گفت:اگر باشگاه پرسپولیس بدهی‌اش به ما را تسویه نکند این باشگاه را پلمپ می‌کنیم.

مراد محمدی در خصوص بدهی باشگاه پرسپولیس به کشتی‌گیران این تیم اظهار داشت: متاسفانه 2 سال است که  سر این موضوع مشکل داریم و حتی با مسئولان باشگاه صحبت کرده‌ایم اما رویانیان هر بلایی که دوست داشت سر ما آورد.

وی افزود: ما حتی در دادگاه نیز شکایت کرده و تشکیل پرونده داده‌ایم و کارمان نیز خوب پیش رفته و در صورتی که ظرف چند روز آینده بدهی‌مان پرداخت نشود، باشگاه را پلمپ می‌کنیم.

مربی سابق تیم کشتی پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه آن زمان قول‌های زیادی از سوی رویانیان به ما داده شد و حتی به ما گفته بود به مدت یک سال حاضر است به ما و کشتی‌گیران کارت سوخت با سهمیه دولتی بدهد با این حال 30 تا 40 درصد از قراردادمان را بیشتر به ما نداد و اکنون هم دیگر خبری از پرداخت باقی مبالغ و تسویه حساب نیست.

محمدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد مسابقات نوجوانان آسیا و عنوان دومی تیم ایران در این رقابت‌ها عنوان کرد: مسابقات خوبی بود و سطح بالایی داشت. البته ما از قبل گفته بودیم که تیم خوبی نداریم و مجبور بودیم آن را حفظ کنیم و پیش‌بینی می‌کردیم که کار سختی در تایلند داشته باشیم.

وی بیان کرد: متاسفانه در اوزانی که صد در صد می‌توانستیم طلایی شویم، بد آوردیم و نتوانستیم خلأهای موجود را پر کنیم. ما در 2 وزن شانس زیادی داشتیم تا طلایی شویم اما درست در پای فینال این 2 مدال پرید.

سرمربی تیم ملی کشتی نوجوانان کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا شما مخالف برگزار ی مسابقات انتخابی تیم ملی هستید، گفت: در رده نوجوانان باید انتخابی تیم ملی برگزار شود اما لازم است کمی بازتر عمل کرد تا بتوانیم نفرات بیشتری را کنار تیم داشته باشیم.

محمدی در خصوص اینکه چه زمانی به تیم ملی باز خواهید گشت، اظهار داشت: فعلا استراحت می‌کنم. من از ابتدا کشتی را دوست داشتم و حداقل پیش خودم راضی هستم که کم‌کاری نکرده‌ام و اگر نباشم نیز در شهر خودم کار می‌کنم.

وی ادامه داد: 2 سال کار کردم و مشکلی نبود اما مسابقه دادن با نوجوانان هند بسیار مشکل است و من نیز از قبل گفته بودم کارمان در این مسابقات سخت است و خوب نیست که برخی شمشیر را از رو برای من بسته‌اند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)