بد ندیدیم خیلی کوتاه از محمدی بپرسیم جریان ناکامی باشگاه در جذب بازیکن خارجی چیست.

بد نیست شما هم خواننده پاسخ‌های معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به سوالات فرهیختگان باشید. شاید جواب‌های او بتواند پاسخ سوالات ذهن طرفداران این باشگاه مردمی باشد.

ظاهرا مدتی کسالت داشتید و قادر به همراهی کردن باشگاه نبودید. در این مورد توضیح می‌دهید؟
متاسفانه مدتی دچار بیماری شده بودم و نمی‌توانستم کنار باشگاه باشم. البته در این مدت خیلی‌ها گفتند محمدی جوابی برای سوالات ندارد اما واقعیت این نبود. من روزی هم که به تمرین پرسپولیس رفتم تازه جواب منفی تست کرونا را گرفته بودم. وقتی دیدم مشکلی نیست به کارم برگشتم، البته هنوز سرفه همراهم است و کامل بهبود نیافته است.

سوالی که هواداران پرسپولیس از خودشان می‌پرسند این است که چرا تیم‌های دیگر به‌راحتی بازیکن خارجی جذب می‌کنند اما پرسپولیس قادر به انجام این کار نیست!
الان با خیال راحت می‌گوییم پرسپولیس هم می‌تواند بازیکن خارجی موردنظر خود را جذب کند. از وقتی بی‌سروصدا پیگیر این موضوع شدیم کارها راحت‌تر دنبال می‌شود. متاسفانه هر بار اسمی منتشر شد کار ما هم سخت شد و درنهایت هم نتوانستیم انتقال فرد موردنظرمان را قطعی و رسمی‌کنیم اما این بار کارها انجام شده و به‌زودی خبرش را در اختیار هواداران تیم قرار می‌دهیم.

علت ناکامی مهم است. گزینه تیم‌های دیگر هم شاید نام‌شان مطرح می‌شد اما حضور آنها در تیم ایرانی دچار مشکلی نمی‌شد و کار سریع به اتمام می‌رسید. واقعا مشکل پرسپولیس در کجا بود که انتقال بازیکنان مدنظرش با مشکل روبه‌رو می‌شد؟
حقیقتا این موضوعی است که بسیار مفصل است و باید در موردش در زمانی مناسب صحبت کنم. باید کامل بگویم چه کسانی در کار ما سنگ‌اندازی کردند. در ماجرای کاسیانو اتفاقاتی رخ داد که اگر بگویم باورتان نمی‌شود. مردم از هیچ‌چیزی خبر ندارند و از عملکرد ما انتقاد می‌کنند اما باید بدانند که چه کسانی به ما زنگ می‌زدند و علنی می‌گفتند نمی‌گذاریم فلان بازیکن به پرسپولیس بیایند!

این افراد چه کسانی بودند؟
ضرب‌المثلی هست که می‌گوید اگر دیگی برای ما نجوشد…! حکایت همین افراد است. افرادی بودند به من زنگ می‌زدند و می‌گفتند اگر بازیکن از کانال ما به پرسپولیس نیاید اصلا اجازه نمی‌دهیم پرسپولیسی شود. جالب است زورشان هم می‌رسید و اجازه انتقال را نمی‌دادند. همین بازیکن برزیلی که اخیرا دنبالش بودیم با همه درخواست‌هایش موافق کردیم. خواستیم پول را واریز کنیم که اعلام کرد به او گفته‌اند نباید به ایران بیایی! البته در موعد مقرر درباره این موضوع مفصل حرف خواهیم زد. حق هواداران پرسپولیس است که همه‌چیز را بدانند. فقط اجازه بدهید کارهای نقل و انتقالاتی به پایان برسد تا هم خیال ما راحت شود هم خیال هواداران تیم. بعد مفصل حرف‌هایمان را خواهیم زد.

چه زمانی یارگیری پرسپولیس تمام می‌شود؟
اجازه بدهید به این موضوع زمان ندهم. فقط می‌گویم خیلی زود نقل‌وانتقالات ما به پایان می‌رسد و خیال هواداران هم راحت خواهد شد.

درمورد اتفاق عجیب خداحافظی ناگهانی تمیروف توضیح می‌دهید؟
متاسفانه یک دلخوری پیش‌آمده بود که برطرف شد، البته حق هم با تمیروف بود. پیراهن و شماره‌اش را آماده نکرده بودند و این بازیکن جوان هم دچار سوءتفاهم شده بود. البته بعدا مشکل حل شد و این بازیکن هم متوجه شد که اتفاق خاصی رخ نداده است.

قرارداد نفرات جدید چه زمانی ثبت می‌شود؟
کارهای مربوط به ثبت قراردادها آغاز شده است. فرم‌های لازم دریافت شده و باید از طریق اتوماسیون قراردادها به ثبت برسد. خوشبختانه پنجره داخلی و خارجی ما هم بسته نیست و مشکلی برای ثبت قرارداد هم نداریم. سعی می‌کنیم طی روزهای پیش رو بازیکنان را برای ثبت قرارداد دعوت کنیم.

ظاهرا مشکلاتی برای دریافت مجوز حرفه‌ای وجود دارد؟
خیر، کلیه اقدامات لازم را برای رفع مشکلات انجام داده‌ایم. بدهی‌های گذشته داخلی را پرداخت کرده‌ایم و پرونده‌های باز در فیفا را هم با پرداخت بدهی‌ها بسته‌ایم و می‌بینید که پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس باز شده است. با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هم در ارتباط هستیم و کارها را با دقت پیش می‌بریم که مشکلات گذشته مجددا تکرار نشود.

بدهی بازیکنان تیم پرداخت شده است؟
بله، تا اینجای کار 95 درصد از بدهی بازیکنان قدیمی باشگاه را پرداخت کرده‌ایم و این پرداخت‌ها به‌زودی کامل می‌شود. تا قبل از شروع فصل هم 20 درصد از مبالغ قراردادهای این فصل را پرداخت خواهیم کرد و بدون بدهی به نفرات تیم وارد مسابقات خواهیم شد. از این بابت هم مشکلی وجود نخواهد داشت.

صحبتی اگر مانده بفرمایید.
فقط باز هم می‌گویم مردم چون از خیلی از مسائل بی‌خبر هستند، انتقادهایی را مطرح می‌کنند. ما حق را به آنها می‌دهیم ولی سعی داریم بدون هیاهو برنامه‌ها را پیش ببریم. ان‌شاءالله تیم با آرامش وارد رقابت‌های لیگ خواهد شد و خیال هواداران تیم را هم از هر نظر راحت خواهد کرد. امسال هم برای کسب موفقیتی دیگر برنامه‌ریزی کرده‌ایم و با کمک هواداران به این خواسته خواهیم رسید. امیدوارم باشگاه و تیم و هواداران درکنار هم باز رقم زننده اتفاقات خوب در فوتبال ایران باشند. پرسپولیس همیشه با اتحاد هوادارانش توانسته سخت‌ترین کارها را به‌راحتی انجام دهد و این بار هم امیدواریم همین اتفاق رخ بدهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)