سرمربی پیکان مخالفت خود را با جدایی سامان فلاح به مسئولان باشگاه اعلام کرده است.

سامان فلاح مدافع جوان تیم فوتبال پیکان که یکی از پدیده‌های لیگ برتر بیست و یکم بود، با پیشنهادهایی از چند تیم مطرح لیگ برتر مواجه شده است. در این خصوص مسئولان باشگاه‌های پرسپولیس‌، سپاهان و فولاد برای جذب این مدافع که عضو تیم ملی امید هم هست، اقدام کردند اما پیکانی‌ها راضی به جدایی بازیکن خود نیستند.

فلاح که متولد سال 1380 است، 3 سال دیگر با باشگاه پیکان قرارداد دارد و هیچ بندی نیز در قرارداد او برای فسخ یک‌طرفه وجود ندارد.

در چنین شرایطی این بازیکن 20 ساله فقط در صورت رضایت باشگاه پیکان می‌تواند به تیم دیگری برود. چند روز قبل امیر عطابخش مدیرعامل باشگاه پیکان طی مصاحبه‌ای به‌طور رسمی اعلام کرد که اجازه جدایی به فلاح و بازیکن دیگری از تیمش را نخواهد داد.

حالا مجتبی حسینی سرمربی خودروسازان نیز در گفت‌و‌گویی که با مسئولان پیکان داشته مخالفت خود را با جدایی فلاح اعلام کرده است. سرمربی پیکان به مدیران باشگاه گفته که در فصل جدید به حضور سامان فلاح و سایر جوانان تیمش نیاز دارد.

با این شرایط به نظر می‌رسد پرونده جدایی فلاح از پیکان منتفی شده باشد و او در لیگ بیست و دوم نیز پیراهن خودروسازان را برتن کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)