پرسپولیس نیوز: قضیه مخالفت اعضای هیأت مدیره پرسپولیس با استعفای مدیرعامل این باشگاه صحت ندارد.

پس از اتفاقات شب گذشته بین محمدحسن انصاری‌فرد با هیأت مدیره پرسپولیس از صبح امروز در خصوص این مسائل خبرهای متناقضی منتشر شده است. یکی از این اخبار بحث مخالفت هیأت مدیره سرخ‌پوشان با استعفای انصاری‌فرد از مدیرعاملی باشگاه است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این موضوع صحت ندارد. در جلسه‌ای که امروز در باشگاه پرسپولیس با حضور سایر مدیران این باشگاه برگزار شده مهدی رسول‌پناه رئیس هیأت مدیره این باشگاه و همچنین رضا یلوه معاون اقتصادی پرسپولیس با مدیرعامل مستعفی تماس گرفتند اما انصاری‌فرد پاسخی به این تماس‌ها نداده است.

با این اوصاف بحث مخالفت هیأت مدیره با استعفای او محلی از اعراب ندارد و اعضای هیأت مدیره پرسپولیس پس جلسه خود در باشگاه و پس از جمع‌بندی انتخاب سرپرست، راهی وزارت ورزش شدند تا با وزیر ورزش جلسه برگزار کنند.

ظاهراً انصاری‌فرد در محفلی با نزدیکان خود اعلام کرده که صحبت‌های امروز رسول پناه در کانال رسمی وزارت ورزش مبنی بر انتخاب سرپرست باشگاه نشان می‌دهد که برکناری قدوسی از روابط عمومی باشگاه بهانه‌ای بیش نبوده و اعضای هیأت مدیره پرسپولیس در حالی که به ۱۲ ساعت نکشید به دنبال انتخاب جایگزین او بودند.

ظاهراً انصاری‌فرد تصمیم دارد در یک برنامه تلویزیونی در خصوص تمام اتفاقاتی که در باشگاه پرسپولیس در این شش ماه رخ داده افشاگری کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)