پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: آیا شیخ سلمان پرسپولیسی بوده که ما توانستیم با دست‌های خالی و پنجره بسته تا فینال آسیا برویم؟

حسین قدوسی، در خصوص احتمال میزبانی تیم پرسپولیس از التعاون عربستان در کشور امارات اظهار داشت: آقای پیروانی امروز در مراسم قرعه‌کشی با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت کرد. در این صحبت‌ها در خصوص بازی با التعاون در کشور ثالث صحبت به میان آمد. هماهنگی‌های لازم در این خصوص انجام شده است. در حال حاضر کشور امارات گزینه ما برای بازی با تیم التعاون عربستان است، اما در این خصوص تصمیم نهایی گرفته خواهد شد. سعی می‌ کنیم با انجام اردوی آماده‌سازی و برگزاری بازی‌های تدارکاتی، آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا شویم.

وی ادامه داد: تیم پرسپولیس در آسیا از جمله تیم‌های شناخته شده است و تیم‌هایی که با ما هم‌گروه شدند هم از تیم‌های مطرح و برتر کشور خود هستند. با این همه ما پرسپولیس هستیم و در این مسابقات به عنوان قهرمان ایران حاضر خواهیم شد. امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم در این دوره از مسابقات هم نتایج خوبی به دست بیاوریم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص هجمه‌هایی که به این باشگاه وارد شده خاطرنشان کرد: ما به اتفاقاتی که در باشگاه استقلال رخ داد ورود می‌کنیم و کاری هم به این مسائل نداریم که در این باشگاه چه شده است، اما سؤالی برای ما مطرح شده و آن این است که چرا هر اتفاقی که می‌افتد برخی‌ها نام پرسپولیس را به میان می‌آورند؟ پرسپولیس در سه سال موفق شد که ۷ قهرمانی بیاورد و با فوتبال پاک و باصلابت خود این موفقیت‌ها به دست آمد. با زحمت بازیکنان و حمایت هواداران این موفقیت‌ها به دست آمده است، اما این خوب نیست که هر چه می‌شود نام پرسپولیس را به میان می‌آورند.

قدوسی افزود: آقای برانکو یازده ماه از پرسپولیس پول نگرفت و همین حالا آقای کالدرون ۱۱۴ هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد و تا پایان ماه دسامبر به ما فرصت داده که این پول واریز شود، اما خوشبختانه مربیان همکاری خیلی خوبی با پرسپولیس دارند و توانسته‌ایم این شرایط را مدیریت کنیم. هفته گذشته ۸۰ هزار دلار به حساب قطری آقای کالدرون پول واریز شد. ما کاری به استقلال نداریم، اما پرسپولیس اگر موفق شده، علت داشته و اگر تیم‌های دیگر نتیجه نگرفتند، باید دنبال مشکلات خودشان باشند. پرسپولیس با پنجره بسته و با دست‌های خالی تا فینال آسیا رفت و آیا شیخ سلمان هم پرسپولیسی بوده است؟ استقلال برای بازی سوپرجام به ترکیه رفت. دادگاه عالی ورزش پرسپولیسی بوده که رأی را به سود ما داده؟ بهتر است برخی‌ها واقع‌بین باشند و بی‌جهت روی پرسپولیس فشار نیاورند. آنهایی که منتقد مدیریت استقلال هستند چرا باید نام پرسپولیس را به میان بیاورند؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)