پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی بیش از ظرفیت تعیین شده هوادار به ورزشگاه می‌آید باید پشت در بماند در حالی که فضای تعیین شده برای تماشاگران تراکتور توسعه داده شد.

حمیدرضا گرشاسبی درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: بازی هیجانی و خوبی را شاهد بودیم اما متاسفانه نتیجه‌ای را که می‌خواستیم بدست نیاوردیم. وی در پاسخ به این سوال که آیا پرچم ژاپن در ورزشگاه را که توسط هواداران تراکتورسازی آمده بود مشاهده کرد یا نه، گفت: بله ‌متاسفانه خیلی هم بزرگ دیدیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌های زنوزی مالک تراکتور که مقصر اصلی حواشی بوجود آمده بین هواداران را کانون هواداران پرسپولیس عنوان کرده بود گفت: قضاوت را به مردم می‌سپارم و نیازی نیست من پاسخی بدهم کاری به شبکه‌های مجازی نداریم و عملکرد سایت باشگاه مشخص است که تمام هواداران را به آرامش دعوت کردیم.دنبال تنش نیستیم چون از نظر فنی تیم ما مشکلی نداردو با وجود محرومیت‌ها و تنگناها قدرتمند هستیم و نیازی نداریم از طریق حواشی تیم حریف را تضعیف کنیم. در مرام و مسلک ما هم چنین موضوعی نیست. همه دیدند که با وجود اینکه ما میزبان بودیم چه اتفاقاتی رخ داد.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که با توجه به خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس آیا این احتمال وجود دارد که وی مشمول قانون بازنشسته‌ها نشده و در پرسپولیس ماندگار شوم گفت: در جریان نیستم و صحبت در این خصوص هم در حیطه وظایف من نیست. آرزو دارم این بار از دوش من برداشته شود اما بار را از روی دوشم زمین نمی‌اندازم. تا زمانی که هستم با قدرت کار را ادامه می‌دهیم و وقتی هم نباشیم به عنوان یک هوادار ساده تیم را تشویق می‌کنیم.

وی درباره حضور بیش از ظرفیت هواداران تراکتور و اینکه آیا مربوط به بیلت‌فروشی است یا نه، گفت: بحث بلیت فروشی نیست بخشی که برای هواداران تراکتور در نظر گرفته شده بود مشخص بود اما این بخش توسعه داده شد در حالی که نباید این اتفاق می‌افتاد وقتی هوادار بیش از ظرفیت تعیین شده می‌آید باید پشت در بماند و از این موضوع گلایه داریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)