پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال نساجی اعلام کرد این باشگاه موافق تعطیلی کامل لیگ برتر است و در این شرایط پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی شود.

ایزد سیف‌الله‌پور درباره تعطیلی تمرینات تیم فوتبال نساجی به دلیل شیوع گسترده کرونا اظهار داشت: تعطیلی مسابقات لیگ بلندمدت شده، اما ما تابع تصمیم فدراسیون فوتبال هستیم. برای ما مهمترین موضوع سلامت بازیکنان و جامعه است.

وی ادامه داد: باشگاه نساجی موافق تعطیلی کامل مسابقات لیگ برتر است، چون سلامت بازیکنان از همه چیز مهمتر است. در این شرایط اگر تمرینی برگزار و کسی مبتلا به کرونا شود و اتفاق تلخی برای یک بازیکن رخ دهد هیچکس نمی‌تواند خودش را ببخشد. با این شرایط ما موافق تعطیلی کامل لیگ هستیم.

مدیر تیم فوتبال نساجی در واکنش به این پرسش که در صورت تعطیلی مسابقات لیگ برتر چه تصمیمی باید گرفته شود گفت: اگر بخواهم منطقی صحبت کنم، شرایط پرسپولیس از همه تیم‌ها بهتر است. این تیم تمام بازی‌های سنگین خود مقابل استقلال، سپاهان، تراکتور و شهر خودرو را انجام داده و شرایط خوبی در جدول دارد. درست است در هفته‌های پایانی بازی آسانی وجود ندارد اما نظر شخصی من این است که پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی شود و به همراه ۳ تیم دیگر به عنوان نمایندگان ایران در آسیا حضور داشته باشند. تیم سقوط کننده به لیگ پایین‌تر نداشته باشیم و فصل آینده با ۱۸ تیم برگزار شود و در فصل بعد به جای دو تیم، چهار تیم به لیگ پایین‌تر سقوط کنند. در لیگ دسته اول نیز همین اتفاق باید بیفتد.

مدیر تیم فوتبال نساجی قائمشهر با اشاره به قرارداد بازیکنان با باشگاه‌ها عنوان کرد: در این باره فیفا نظر می‌دهد اما باشگاه‌ها هزینه‌های زیادی برای مسابقات انجام دادند و اگر قرار است لیگ در این مقطع تمام شود، باید بین بازیکنان و باشگاه‌ها تعاملی باشد که نه سیخ بسوزد نه کباب. باشگاه‌ها هم در صورت تعطیلی لیگ از درآمدهای خود محروم خواهند شد و باید تعامل بین آنها و بازیکنان به وجود آید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)