پرسپولیس نیوز : مدیر ورزشی باشگاه آ.ث. میلان: دوستدار فرهنگ و آداب ایرانی‌ها بوده و هستم و مطالعاتی در این زمینه داشته‌ام.

آریدو برایدا مدیر ورزشی باشگاه آ.ث.میلان ایتالیا در دیدار با دکتر قاضی میرسعید نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان گفت: در جریان سفری که آقای رویانیان مدیر عامل محترم باشگاه پرسپولیس به میلان داشتند، با ایشان درباره همکاری‌های دو جانبه مذاکراتی داشتیم و به خاطر دارم از جمله مواردی که ایشان مطرح کرد، استقبال از برگزاری دیدار پرسپولیس و میلان و همچنین دایر کردن آکادمی و مدارس فوتبال میلان در تهران بود.

وی افزود: آقای رویانیان برای توسعه و پیشرفت باشگاه پرسپولیس ایده‌ها و اهدافی داشتند و بنده برای ایشان آرزوی پیشرفت و موفقیت دارم. از ایشان تقدیر می‌کنم که شرایط برگزاری دیدار بزرگان و ستارگان پرسپولیس و میلان در یکی از بزرگترین استادیوم‌های فوتبال جهان را فراهم کرده‌اند. بسیار امیدوارم این بازی با استقبال پرشمار طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس و فوتبالدوستان ایرانی برگزار شود. قطعا برگزاری چنین دیداری بازتاب خاص خود را در مجامع بین‌المللی و رسانه‌های ایتالیایی خواهد داشت.

برایدا درباره شناخت خود از ایران به نکات جالبی اشاره کرد و گفت: بنده دوستدار فرهنگ و آداب ایرانی‌ها بوده و هستم و مطالعاتی در این زمینه داشته‌ام. از نظر بنده شعرهای عمر خیام زیباترین اشعاری است که گفته شده است. کافی است به فرش‌های ایرانی خیره شوید تا زیبایی و لطافت را دریابید. فرهنگ ایران زمین و تمدن آن یک ارمغان تاریخی است و امیدوارم روزگاری نه چندان دور به ایران سفر کنم و از آثار باستانی آن دیدن نمایم. بنده علاقه خاصی به ایران و ایرانیان دارم و برایشان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

مدیر ورزشی باشگاه آ.ث.میلان در پایان گفت: بسیار خرسندم که بخشی از عواید حاصل از این دیدار در موسسه خیره میلان هزینه خواهد شد. شنیده‌ام باشگاه پرسپولیس نیز قصد دارد بخشی از عواید برگزاری این دیدار را در ایران صرف حمایت از کودکان بی‌سرپرست نماید. این اقدام، اقدام بسیار نیکی خواهد بود و ابراز امیدواری می‌کنم که بازی پرسپولیس و میلان با شکوه هر چه تمامتر برگزار شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)