پرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه پرسپولیس بر رویکرد این باشگاه مبنی بر حفظ ملی‌پوشان تأکید کرد و گفت: بزودی ملاقاتی بین حسینی و پولادی با مدیرعامل باشگاه برای فصل آینده پرسپولیس انجام می‌شود.

مهدی خواجه‌وند در مورد آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: خوشبختانه کارها به خوبی در حال انجام است. در طول این مدت تلاش کردیم تا بازیکنان خوبی را جذب تیم کنیم و بازیکنان خوب پیشین را نیز حفظ کنیم.

او در مورد وضعیت ملی‌پوشان پرسپولیس نیز گفت: قرار است به‌زودی مذاکراتی بین سیدجلال حسینی و مهرداد پولادی با مدیرعامل باشگاه صورت پذیرد. باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند تا این دو بازیکن را حفظ کند اما احتمال رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت خلعتبری نیز گفت: شرایط این بازیکن تفاوتی نداشته است. ادعای طلب گذشته او از پرسپولیس و بدهی به باشگاه عجمان جزو موارد اختلافی بین باشگاه و خلعتبری بود. باشگاه پرسپولیس علاقه دارد تا این بازیکن را نگه دارد اما باید منافع شخص و باشگاه هر دو حفظ شود.

خواجه‌وند در مورد برخی از موارد مطرح شده در مورد پیشنهادهایی با مبالغ بالا به سیدجلال حسینی و احتمال حضور این بازیکن در تیمی غیر از پرسپولیس نیز گفت: این موارد احتمالاً می‌تواند تأثیرگذار باشد اما ما هم در این میان یک امتیاز بزرگ داریم و آن امتیاز «پرسپولیس» است.

او افزود: بسیاری از بازیکنان بودند که پیشنهادهای سنگین مالی داشتند اما به‌خاطر نام پرسپولیس در این باشگاه ماندند و پا به توپ شدند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد اردوی تدارکاتی ترکیه نیز گفت: تیم فوتبال پرسپولیس روز 18 تیرماه برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی عازم ترکیه می‌شود و در آنجا با چند تیم دیدار می‌کند.

خواجه‌وند در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایط به‌گونه‌ای پیش برود که شاهد موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس در فصل آینده باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)