مربی بدنساز پرسپولیس می‌گوید کادر فنی این تیم تلاش می‌کند بازیکنان را به بهترین شرایط فیزیکی، فنی، تاکتیکی و روانی برساند.

په‌په لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حضورش در این تیم اظهار کرد: من قبلا در نساجی و گل‌گهر با جواد نکونام و مجید جلالی کار کرده‌ام و از پرسپولیس شناخت داشتم و می‌دانستم که این تیم بزرگترین تیم ایران است و یکی از تیم‌های خوب آسیا است.

وی درباره شرایط تمرینات بدنسازی پرسپولیس هم گفت: ما در حال حاضر در بخش پنجم تمرینات هستیم. در دو هفته اول تمرینات سختی انجام دادیم و اکنون تمرکز خود را بر کاهش فشار تمرینات گذاشته‌ایم تا تیم برای رسیدن به بهترین شرایط برای شروع مسابقات آماده شود.

لوسادا درباره هواداران پرسپولیس هم گفت: آن‌ها همیشه از بازیکنان و کادرفنی حمایت می‌کنند و ما به آن‌ها نیاز داریم. هواداران، بازیکنان، کادر فنی و باشگاه باید در یک مسیر حرکت کنند و این مثل آن است که هر کدام یک پای میز هستند. این راه موفقیت در این فصل خواهد بود.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره پنج دوره قهرمانی پیاپی پرسپولیس هم گفت: می‌دانم که پرسپولیس پنج سال پیاپی قهرمان  شده  است و این موضوع برای ما انگیزه مضاعف ایجاد می‌کند.

مربی بدنساز پرسپولیس در ادامه درباره همکاری با یحیی گل‌محمدی هم گفت: من او را از سال‌ها پیش می‌شناختم و می‌دانستم که سبک بازی‌اش چطور است. ما هر روز در مورد تمرینات صحبت و تبادل نظر می‌کنیم. تلاش کردیم تا بازیکنان را به بهترین شرایط فیزیکی، فنی، تاکتیکی و روانی برسانیم.

او در پاسخ به  این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ بیست‌ودوم شود هم گفت: درباره این موضوع گواردیولا می‌گوید که همه چیز در فوتبال به بازیکنان مربوط می‌شود. این  بازیکنان هستند که فوتبال بازی می‌کنند و فوتبال متعلق به آنها است. ما مشتاقانه منتظر تکمیل ترکیب تیم خود هستیم تا قدرتمند شویم. سعی می‌کنیم همه پرسپولیسی‌ها را خوشحال کنیم. ما اگر تمام فصل کنار هم باشیم، موفق می‌شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)