پرسپولیس نیوز :  شایعات دروغین اخیر در مورد دوپینگ بازیکنان پرسپولیس، هافبک موفق هفته های اخیر این تیم را به واکنش واداشت.

پرسپولیس فردا در دیداری حساس به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت و این در حالی است که این روزها شایعه خیالی و تلگرامی دوپینگ بازیکنان پرسپولیس به موضوعی بین رسانه ها تبدیل شده است.
محسن مسلمان که یکی از برترین بازیکنان پرسپولیس در هفته های اخیر بوده در رابطه با دیدار هفته گذشته تیمش برابر ذوب آهن گفت: باز هم دو امتیاز مفت از چنگ مان در آمد و شایستگی کاملی برای کسب پیروزی در اصفهان داشتیم. با توجه به جدول باید در بازی های باقی مانده تلاش کنیم و امتیازات را به راحتی از دست ندهیم.

هافبک شماره 77 پرسپولیس که سابقه حضور در جمع فولادی ها را در کارنامه اش دارد درباره تقابل با فولاد در بازی فردا گفت: فولاد در نیم فصل اول هم دچار بدشانسی بود و می توانست امتیازات بهتری کسب کند اما همانطور که اکنون می بینید آنها در نیم فصل دوم تیم متفاوتی شده اند و نباید به جایگاه این تیم فکر کرد. مطمئنا هر دو تیم فردا یک بازی زیبا را به نمایش خواهند گذاشت و کار سختی برای کسب امتیاز در این بازی خواهیم داشت. در نهایت اما چیزی که مهم است خواسته و هدف بزرگ بین تمام بازیکنان پرسپولیس است و همه ما به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم تا روند صعودی مان بعد از تعطیلات نیم فصل را برای رسیدن به صدر جدول آغاز کنیم.

محسن مسلمان درباره شایعه دوپینگ بازیکنان این تیم نیز واکنش نشان داد و گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و حضور ما در جمع مدعیان مسلما به مذاق خیلی ها خوش نمی آید و هر روز به دنبال سوژه ای هستند تا تمرکز بازیکنان و هواداران را برهم بزنند. اما خیال همه راحت باشد و مطمئن باشید این تیم با هدف بزرگی که دارد هیچ وقت دچار حاشیه و بحران نخواهد شد و تا روز آخر برای رسیدن به موفقیت خواهیم جنگید.

وی ادامه داد: بله، پرسپولیس و بازیکنانش هر هفته و هر روز دوپینگ می کنند، وقتی در تیم بزرگی مثل پرسپولیس باشی که در تمرینات آنها هم تعداد تماشاگران از خیلی از تیم ها بیشتر است مسلما بازیکنان با دوپینگ روحی بزرگی تقویت می شوند و قدر پیراهن و جایگاهی که در اختیار دارند را بیشتر خواهند دانست. ما هر هفته با حضور هزاران تماشاگر در استادیوم که حامی بزرگ ما برای رسیدن به هدف مان هستند دوپینگ می کنیم و امیدوارم در کنار دیگر بازیکنان در پایان فصل پاسخ خوبی به آنها بدهیم و جشن بگیریم.

مسلمان در پایان گفت: بازی با فولاد برای ما بسیار حساس است و با توجه به اینکه حضور تماشاگران رایگان شده است انتظار داریم با حضورشان دلگرمی و دوپینگ ما برای رسیدن به سه امتیاز باشند و در پایان بازی جشن پیروزی بگیریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)